ZAGREB - Iskustva & recenzije


Prostor Veslačka, već dobro poznata erotik djevojka koja je dugo na sceni. Prvo i osnovno, radi se o BBW ženskoj, ne debljoj ni punijoj, nego debeloj ženskoj. Dakle, jedan joj sloj sala kad stoji na nogama prekriva picu. Sise su viseće velike, a ima i pirsing u pupku. Ona je plavuša od nekih 45 godina, u licu nije nešto. Doček je u kožnim tajicama (što posebno volim) i štiklama. Ona sama je jako uredna kao i stan u kojemu radi i živi. E sad usluga. Definitivno se radi o staroj kurabi koja zna šta radi i koja voli kurac. Da se lizati, a i ljubiti, mada ljubljenje baš ne preferira. Pušenje je bez gumice, i ono je vanserijsko. Tako ga uvlači da mi je malo falilo da nakon minut ne svršim, VRHUNSKI. Seks je isto jako dobar te na njezinu smo inicijativu promjenili 4 poze. Da se i lupat po guzi i vuć za kosu. Tarifa je 350 pol sata, sat 600. Unatoč dobrom seksu i pušenju, ne bi ponovio zbog njene debljine koju itekako osjetite kad je na vama. No ljubitelji BBW-a mislim da imaju favorita.
Kakva je dolje, jel obrijana?
 
Evo mojih dojmova i iskustva. Nastojat cu dobro opisat sve

Mala jaca cura, potpuno normalna i mirna, kao da radi u frizerskom salonu, prica s tobom, malo jaca, iso na masazu 1h, masaza izuzetno dobra, noge ruke ledja,savrseno, okret, pa te izmasira odnaprijed, a kad primi kurac,jao bar meni, predobro, drkanje gladi jaja,lagano prsticem po supku pa u supak, iako sam to uvijek izbjegavao,ova zna sta radi da svrsis intenzivno, za to vrijeme mos ju slatat po dupetu sisama, oral ne radi, ali brijem da bi mogla popustit za koji put jer smo def kliknuli,
Dakle iako izgled nije neki,nadodknadi s dobrom masazom i drkanjem. 300kn h, a pola h je 200. Vracam se sigurno.
Kad si bio kod ove
Ja bih otišao, ali oglas joj nije aktivan.
 
Sesvete iako je najveci kvart u Zagrebu nema apsolutno nista od ponude. Najblize imas na barnimirovoj kod spara Karlu , kod Petrokova Sandru , te u Dubravi Maricu i Poljakicu.
Pa imas u Branimirovoj odma preko puta glavnog tj pošte Elenu sexy mačkicu

Imaš u Draškovićevoj kod Sheratona dvije

Malo dalje u Miramarskoj

Kod autobusnog ili kod Trnjanke
 
Pa imas u Branimirovoj odma preko puta glavnog tj pošte Elenu sexy mačkicu

Imaš u Draškovićevoj kod Sheratona dvije

Malo dalje u Miramarskoj

Kod autobusnog ili kod Trnjanke
jesi bio kod ove plave u draskovicevoj. zena je komad ako je to ona na slici.
 
Pa imas u Branimirovoj odma preko puta glavnog tj pošte Elenu sexy mačkicu

Imaš u Draškovićevoj kod Sheratona dvije

Malo dalje u Miramarskoj

Kod autobusnog ili kod Trnjanke
Ja razmišljam o ove dvije kod Sheratona... bio si?
 
Pozdrav,

S obzirom da ima dosta recenzija o:


Odlučim da i ja odem.
Dakle ovako, dogovor dosta lagan, nazvao jednom, kaže ne može sad već za sat, reko može. Kak sam tu već čitao da te prvo dovede do spara pa onda dalje, ja odmah do spara🤣
Za sat zovem, reko tu sam kod spara, dala lokaciju.
Mene općenito kaj mnogo nervira kad se moram cimat za parking, međutim sad sam imao sreće pa je odmah iza zgrade bilo jedno mjesto, u suprotnom ako se odlučite ići i nema parkinga iza, ovo vam je sve praktički na cesti, tako da preporucam da kod spara ostavite auto…

Tako ja dođem ispred zgrade, zovem, kaže kat, ja gore.

Ženska po izgledu ima 40+, mlohava sva neka, faca bezveze, sise bezveze vise, guzice nema.
E sad, sto se pušenja tiče, nije losa, ja bi rekao da se dosta trudil ili voli to, pa pokušava duboko. Jaja liže fino, supak jok.
E sad, tu je ekipa pisala da je neke pozurivala, mene nije ni malo. Sto se prostora tiče, jbg stan neki, soba ok. Ja se uvijek tuširam prije i poslije, tak da sto se tiče ovih s PO kupatila su srednja žalost, pogotovo u odnosu na ove s EGE.
Ugl, platio 400kn za pušenje, malo seks poza misionare i reko aj ti meni njega puši dalje.

Ja bi rekao da je minus to kaj ne možeš u usta završit i to kaj s obzirom da kak ona kaže voli pusit, šteta sto se onda odbija igrat i sa šupkom.
Ja vise ne bi išao tamo, ostali kako vam volja.
 
Prvo se dogovorim sa njom, 600kn sat vremena i ajde, krenem ja za Zagreb.
Zovem ju, ženska bi se svađala i prekine mi poziv (pitao što sve mogu dobit u tih sat vremena)
Zatim zovem ovu, sve se dogovorimo i ženska se ne javlja u dogovoreno vrijeme. Već lagano lud...
Zovem ovu "zavodljive Igre" pitam kad mogu doć i cijenu.
Kaže 400kn i možeš odmah. Dala mi adresu ul. Antuna Šoljana.
Ženska preko telefona super, rekoh sad ću ja nju.
Dolazim kod nje(piša mi se užaš od vode i jebene gužve po Zagrebu)
Ženska otvara vrata.. Jao majko...
Ja pitam di je wc jer ću se upišat a ona bi odmah novce, rekoh piša mi se pa ćemo onda.
Ja taman pišam a ona ulazi i kaže daj plati pa ćemo sve.
Ženska izgleda ovako (ružna, debela, puna pudera)
Rekoh ja njoj ti nisi na slici i možeš dobit 200kn i to je to.
Kaže ti ona meni plati pišanje i možeš ići, plati za moje vrijeme i odi.
Izvadio 40kn iz đepa i bježi iz stana koliko mogu. Ženska užaš.
E rekoh bezveze došao u Zagreb, sad curu moram jebat.
Rekoh idem nju probat nazvat, barem pokušat.
Javi se ona i kaže pol sata 500kn,možeš doć za pol sata.
Cura odlično izgleda, manje slatke siss, dobra tvrda guza
Puši bez kondoma, uska pica, možeš joj lizat.
Simpatična i razgovorljiva.
Ima 35g
Ali isplati se, za razliku od one male debele ova je vrh...
Nije najljepša u licu ali nije ni ružna, onako sasvim u redu ženska.
Tu je još par dana pa tko voli neka požuri.
Sorry na dugom postu
Bio sam kod ove u soljanovoj zenska je debela i nije nest osim dupe ima dobro.
. Isto sam imao slican scenari sa pisanjem .... kad sam se tusirao oce te gledat maknula mi zastor.
..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh