ZAGREB - Recenzije masaža

Meni je to sve ok , nema oral samo masaža , ali nejasno mi je zbog čega slike koje postavljaju Samo masaža slikaj se u trenirci i stavi na stranicu a ne ono slike te napale nazoveš misliš a bit ce nešto više od masaže odeš i dobiješ k......
 
Meni je to sve ok , nema oral samo masaža , ali nejasno mi je zbog čega slike koje postavljaju Samo masaža slikaj se u trenirci i stavi na stranicu a ne ono slike te napale nazoveš misliš a bit ce nešto više od masaže odeš i dobiješ k......
Pa dobro, ako ti neda da je diraš po guzi i sisama onda se zaista ne isplati ići na takvu masažu. Većina ih sama ponudi oral preko kondoma ako držiš do higijene.
 
Najbolje masaže u gradu (slike moje!) (oglasnik.hr)

0919583546

Obzirom da mi neke preporuke nisu bile dostupne tj nisu se javljale, a i našao sam se u tom dijelu grada, otišao isprobati navedenu masažu. Cura se nalazi u Sopotu, dolazak na adresu, dobijete broj te ispred zgrade kat. Otvara vrata relativno zgodna mlada curka, ne mogu procijeniti godine ali kasne dvadesete. Sisice u grudnjaku dobro stoje, guza u tajicama jako dobra. Naravno da ćete ostati. Tuširanje pa na madrac. Curka vas masira rukama, na znam zašto to zove body to body jer se samo tu i tamo nasloni na vas svojim sisicama veličine 2.5 pomalo ispuhanim. Okret, smjesti se vama između nogu, masira vam noge i lagano kreće sa drkicom. Onda se malo u tangicama trlja o vas, nakon toga se smjesti sa strane i krene lagana drkica. Možete je dirati samo po sisama i guzi. Ne da diranje niti po međunožju (cijelo vrijeme je u tangicama) niti po trbuhu , niti po nogama. samo guza i cicke.
Izgled: 3.5/5
Sise: pomalo ispuhane veličine cca 2.5
Prostor i čistoća: 5/5
Cijena: 400
Da li vrijedi tih novaca: moj osobni doživljaj je da ne vrijedi ( da je 300 onda da)
Da li ću ponoviti: ne

Lp.
Bio sam jednom kod nje i potvrđujem da se radi o maloj slatkoj crnoj curi koja je baš slatka i mala, dobar handjob i dobra za društvo samo ne smijete biti kao mumija. Tijelo zategnuto i utrenirano, ostao sam 45min za 300kn.
 
091 941 4986
Ako zelite provjereno top masazu od jako zgodne zene zovite
B2b 350 krznenih
Lokacija miramarska cesta
Rucni HE

Dogovor lagan, dodem tano prostor je bezveze ali to je i tako manje bitna stavka. Otvara crvenokosa slatkica udhes skines se legnes ona dode gola u sobu i krene, masaza osrednja, handjob odlican, sise savrsene, mozes ju dirati po pizdi al nema prstenjacenja, cijelokupni dojam 10/10
Oglas?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh