ZAGREB - Jel bio tko?

Jer to nisu kurve nego prevarantice koje glume da su kurve
Tako je, a neki misle da iza svega toga stoje muškarci. To je netočno jer je mene jedna sa jebozovnim glasom dovela do tzv. jebačkog mjesta koje to nije i kada sam tamo došao htjela me odvesti na benzinsku. Poslao sam je u kurac jer na benzinsku sigurno nisam trebao ići po benzin.
Drustvo koja je fora sa A-bonovima , ako netko ima iskustva, kaze mi jedna sa oglasa da prima samo A-bon, moram slikati bon, prekriti brojeve i bon dati kada dođem kod nje, smatram da je prevara , ali ne kuzim kako moze iskoristiti bon , ako prekrijem brojeve?
Fora je da je to obična prevara i ništa više od toga.
 
Kak ne kuzite zene varaju za a bon cak me i Gabrijela simunec trazila za seks a bon kad joj Reko daj karticu na bankovni račun uplatim blok
 

Ima li tko iskustva s njom?
Nije vrijedna komentara, ružna, mršava, puno lošije izgleda nego na slikama, ponadao sam se mršavica je bit će roštiljanja, na žalost popio sam camagru pa me kurac primorao na ostanak inače bi se okrenuo i otišao. Problem je sa parkiranjem, mislim da je neka čudna druga zona, tu ima hrpa lokala, terase pune, a i stan je baš neuredan, tako da kupaonicu bolje izbjegavati.
 
Može li netko reći nešto o ovoj, jel se isplati?
Mislim da je nekad davno bila recenzija ali nemogu naći...
Hvala
 
Pozdrav,imam pitanje...znam da nije za ovu temu ali je HITNO

bio sam prije par dana kod jedne ukrajinke na seksu...i odma sutradan mi se na kiti pojavila neka crvena tockica na kurcu...dali se nekome desilo nesto slicno i dali moze biti ozbiljno?

Bio sam ju jebo sa kondom,nije mi ni pusila bez kondoma!
 
Pozdrav,imam pitanje...znam da nije za ovu temu ali je HITNO

bio sam prije par dana kod jedne ukrajinke na seksu...i odma sutradan mi se na kiti pojavila neka crvena tockica na kurcu...dali se nekome desilo nesto slicno i dali moze biti ozbiljno?

Bio sam ju jebo sa kondom,nije mi ni pusila bez kondoma!
Hm , obicno se simptomi neke spolno prenosive bolesti jave od nekoliko Dana do nekoliko tjedana. Bogami ne bih znao sta je to. Proguglaj neke najcesce bolesti poput HPV, gonoreje, klamidije, sifilisa, pa vidi je li se poklapa. Inace ni kondomi nisu 100 zastita, posebice za one spb koje se prenose preko koze. Zato ja izbjegavam strankinje.
 
Pozdrav,imam pitanje...znam da nije za ovu temu ali je HITNO

bio sam prije par dana kod jedne ukrajinke na seksu...i odma sutradan mi se na kiti pojavila neka crvena tockica na kurcu...dali se nekome desilo nesto slicno i dali moze biti ozbiljno?

Bio sam ju jebo sa kondom,nije mi ni pusila bez kondoma!

Hm , obicno se simptomi neke spolno prenosive bolesti jave od nekoliko Dana do nekoliko tjedana. Bogami ne bih znao sta je to. Proguglaj neke najcesce bolesti poput HPV, gonoreje, klamidije, sifilisa, pa vidi je li se poklapa. Inace ni kondomi nisu 100 zastita, posebice za one spb koje se prenose preko koze. Zato ja izbjegavam strankinje.
Hmm.. po opisu i vremenu ne bi trebalo biti nikakvog razloga za zabrinutost… Vjerojatno ti je samo pukla neka kapilara u koži, navjerojatnije prilikom pušenja malo postrugnula cura zubima, ili ga je možda prejako nategla,,, dešavalo mi se par puta. A i ciferšlus hoće to napraviti.. ne pitaj kako znam :)
Pozdrav,imam pitanje...znam da nije za ovu temu ali je HITNO

bio sam prije par dana kod jedne ukrajinke na seksu...i odma sutradan mi se na kiti pojavila neka crvena tockica na kurcu...dali se nekome desilo nesto slicno i dali moze biti ozbiljno?

Bio sam ju jebo sa kondom,nije mi ni pusila bez kondoma!

Hm , obicno se simptomi neke spolno prenosive bolesti jave od nekoliko Dana do nekoliko tjedana. Bogami ne bih znao sta je to. Proguglaj neke najcesce bolesti poput HPV, gonoreje, klamidije, sifilisa, pa vidi je li se poklapa. Inace ni kondomi nisu 100 zastita, posebice za one spb koje se prenose preko koze. Zato ja
 
Pozdrav,imam pitanje...znam da nije za ovu temu ali je HITNO

bio sam prije par dana kod jedne ukrajinke na seksu...i odma sutradan mi se na kiti pojavila neka crvena tockica na kurcu...dali se nekome desilo nesto slicno i dali moze biti ozbiljno?

Bio sam ju jebo sa kondom,nije mi ni pusila bez kondoma!
Pretjerano depiliranje, tj. reakcija na žilet.
Zato ja puštam dlake svuda po tijelu. I gledam da ženska također ima dlakavo međunožje.
Manja je mogućnost zaraze ako su oba međunožja dlakava, jer dlake amortiziraju mikro-udarce u kožu.
Zvuči smiješno, ali je istinito.

Ako se već depiliraju dlake, onda treba pričekati dan-dva, pa tek onda krenuti na jebanje, jer se koža od žileta nije oporavila, pa kroz mikro-pukotine uđe virus. Malo ljudi to zna, zato se HPV ovako i proširio, zbog depilacije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh