ZAGREB - Jel bio tko?

a od kuda bi mi mogli znati zdravstveno stanje prodavačica ljubavi? sve sa kondomom i otprilike 98,5% si siguran....
(y) Znam da se ne može biti 100% siguran i da se ne može znati nečija cijela povijest bolesti, ali pomoglo bi ako je već netko pokupil nekaj da se ne dijeli preporuka. Kondom bi koristil ali bih probao i lizati, jedino za to nisam siguran. Hvala
 
(y) Znam da se ne može biti 100% siguran i da se ne može znati nečija cijela povijest bolesti, ali pomoglo bi ako je već netko pokupil nekaj da se ne dijeli preporuka. Kondom bi koristil ali bih probao i lizati, jedino za to nisam siguran. Hvala
ne znam da li se zajebavaš ali zbog svojih godina osjećam se dužan: kurva ti nije cura niti će ikada biti, samim time je nikada ne ližeš nego samo jebeš i to sa kondomom obavezno. Kada nađeš curu onda je liži od jutra do mraka i ostati će sa tobom do kraja života. Moraš shvatiti da je netko prije tebe možda svršio po njoj a pitanje je da li se ona uopće obrisala maramicama iza njega. Pamet u glavu ....
 
Mišljenje o ovom profilu, dosta je cropped... po reverse imageu pronašao al kaže da je to njen only fans i da je poznata... preko glasovnog poziva čak i zvuči ko ona al eto sad drugi dan kad se hoću dogovorit nema je... (prvi dan mi nije na vrijeme potvrdila..)

Ne spominje a bon niti išta takvo..

Ja je tražil da se slika s žlicom iznad glave da potvrdi identitet... da ne bi bilo da dođem na adresu pa da onda traži avans / abon ili tako nešto

dal je bio itko sa njom?

piše mi zadnje gledano 4:01 možda sam blockan tbh...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh