ZAGREB - Jel bio tko?

odakle nam ova dolazi, nemoguće ju je uloviti !
091/584-0764
Anja se već dugo, iako ne često, oglašava. Cura cca 30 godina, možda koja -/+, vrlo ljubazna, komunikativna, fotke su vjv njene ofc od ranije jer uvijek iste koristi. Idealna za sex, jedini (za mene veliki) minus je oral s kondomom. Ako se sjećam dobro, jer bješe to prije godinu i pol dana, sa mnom je svršila (ili sjajno odglumila), tako da se dosta da u sam odnos...ako nekome ne smeta taj demotivirajući lateks, onda jedna od rijetkih s po koja nije iskustvo s gorkim okusom...naknada je nekih 80 ili 100 evra tada bila. Nismo raspravljali trajanje, nije bilo potrebe gledati na sat...tim više je za preporuku
 
nemrem vjerovat koja glupača 🤬
Da, još ga i financira. Ponekad čovjek poželi biti narkoman i alkoholičar jer žene takvi tipovi privlače. One misle da mogu narkomana preodgojiti.
Eh, da mene barem Suzi uzdržava i jebe, ali nemam sreće jer nisam narkoman i alkoholičar. Danas sreće sa ženama imaju samo lovatori s jedne strane i s druge strane narkomani i alkoholičari. Oni koji su srednja klasa i idu na redovan posao ženama nisu zanimljivi.
 
Da, još ga i financira. Ponekad čovjek poželi biti narkoman i alkoholičar jer žene takvi tipovi privlače. One misle da mogu narkomana preodgojiti.
Eh, da mene barem Suzi uzdržava i jebe, ali nemam sreće jer nisam narkoman i alkoholičar. Danas sreće sa ženama imaju samo lovatori s jedne strane i s druge strane narkomani i alkoholičari. Oni koji su srednja klasa i idu na redovan posao ženama nisu zanimljivi.
zato mi plaćamo kurve i ne pravimo im dijecu niti ih vodimo doma . malo si razmisli dali bi ponosno setao kurvu gradom i imao dijete sa kurvom ili koju su svi jebali ili gledali na of kako se jebe i puši kurčeve . svi bi ti se smijali i komentirali iza ledja e mi smo ju karali za novce, hvala ljepo ali ne ja ljepo platim i nemam tih briga
 
Da, još ga i financira. Ponekad čovjek poželi biti narkoman i alkoholičar jer žene takvi tipovi privlače. One misle da mogu narkomana preodgojiti.
Eh, da mene barem Suzi uzdržava i jebe, ali nemam sreće jer nisam narkoman i alkoholičar. Danas sreće sa ženama imaju samo lovatori s jedne strane i s druge strane narkomani i alkoholičari. Oni koji su srednja klasa i idu na redovan posao ženama nisu zanimljivi.
Nemas srece jer sam sebe sazaljevas i zavidis narkomanu. Nema dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh