ZAGREB - Jel bio tko?

Ekipa jel zna netko koja provjereno radi oko 23 ili ponoci? Biti cu sutra u gradu, idealna prilika. Moze masaza, moze komplet, samo da ne nazivam uzalud. Ege nebi
 
kao što je netko već rekao na forumu, možda je to vrsta pravne zaštite - u smislu, nije korišten novac. ali ekipa je pisala tu na forumu da su išli kod cura sa bonovima i da nije bila prevara
Prevara je to sve i ako ti kaze da doneses bon pa ces na ruke joj dar prevara onda ti se javi i kaze salji bon a ti na ulazu u zgradu i zezne te i nije istina da su likovi iza tih profila nego su i cure jer ona prica s tobom
 
Što nam se događa sa Kim, ekstra ženom. Čita naš kurviš-forum i svoja zapažanja stavlja u svoj oglas. Izgleda da je rijetko posjećuju zbog žestokih kritika.

 
Što nam se događa sa Kim, ekstra ženom. Čita naš kurviš-forum i svoja zapažanja stavlja u svoj oglas. Izgleda da je rijetko posjećuju zbog žestokih kritika.

I onda još u oglas stavlja bahate komentare, kao da ona nama plaća a ne mi njoj....
 
I onda još u oglas stavlja bahate komentare, kao da ona nama plaća a ne mi njoj....
Kaže da se pali na muškarce po njenim mjerilima, ali nije rekla koja su to mjerila i kako oni trebaju izgledati.

Kim, ako ovo čitaš javi nam se. Osobno sam jako zainteresiran za tebe, bez obzira na kritike o tebi koje sam čitao. Nisam bio kod tebe i želio bih otići, ali ne znam koja su to mjerila potrebna za tebe.
 
Kaže da se pali na muškarce po njenim mjerilima, ali nije rekla koja su to mjerila i kako oni trebaju izgledati.

Kim, ako ovo čitaš javi nam se. Osobno sam jako zainteresiran za tebe, bez obzira na kritike o tebi koje sam čitao. Nisam bio kod tebe i želio bih otići, ali ne znam koja su to mjerila potrebna za tebe.
Mislim da nitko s ovog foruma ne zadovoljava kriterije
 
Mislim da nitko s ovog foruma ne zadovoljava kriterije
Ne znam, ali mislim da joj je drastično pao promet i žena spušta kriterije. Trebala bi spustiti i cijenu kako bi vratila status de luxe ribe. Težak je put od trnja do jebačke zvijezde, a Kim to najbolje zna. Loše kritike na forumu su je dovele u besparicu i sad se žena izvlači kako god umije i zna. Nema para ni za more, a dok se druge kurve sunčaju i odmaraju na moru ona sirota mora raditi na svom de luxe statusu u prašnjavom Zagrebu.
 
Bio itko

Nije vrijedno spomena.

Bila je kod mene.
Neću više nikad ponoviti.
Naperlitana, čak malo zgodna, ali debela i ono, znaš kad joj se više ne da nakon pola sata.
Jadnica, dobila je 200 € i njoj je sad teško, njoj se više ne da.
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/dolazim-kod-tebe-oglas-5626105
Kolege, ovo mi je bilo najbolje iskustvo do sada..
Mala je na slikama, kao osoba normalna, komunikativma, nasmijana i sve mozes dogovoriti.
sise manje, zanimljive, noga i guza top, faca prekrasna..
150 + moj trosak smjestaja
Tebi je to bilo najbolje iskustvo?

Curi visi ona tanka smežurana koža s trbuha od porođaja.
Cice su joj isto smežurane i vise.
Ona je neka polu-narkomanka.
Meni je došla u nekim tenisicama i dječjim čarapama.

Užas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh