ZAGREB - Jel bio tko?

cijene su pretjerane obzirom na standard. ne želim podupirati to. u švicarskoj jebeš top curu od 18 god pola sata za 100 eura. a kod njih je standard veći barem x3
Pa na EGE imaš za 100-130 eura pola sata male samo takve, 18-23 godine, na Plavom oglasniku su uglavnom starije ženske, čast izuzecima

A ovo za bonove je prevara jer zahtjevaju da pošalješ abon tako da u aplikaciji prectas qr kod i serijski broj a imaju neki program di mogu to precrtano maknut i iskoriste bon, znam iz osobnog iskustva iz dana amaterizma još
 
Ekipa bok... Iz noćne sam,pa mi treba brza "pomoć"😂. Da "naručim,"

Večeras...trebam ženskicu... Ključno je na par sati,jebe mi se dal ću to platit "200 ili 400"...

NORMALNOG izgleda..... Ali još bitnije...normalnog ponašanja,dogovora,razgovora,higijene...

Molim preporuku ..
 
Ekipa bok... Iz noćne sam,pa mi treba brza "pomoć"😂. Da "naručim,"

Večeras...trebam ženskicu... Ključno je na par sati,jebe mi se dal ću to platit "200 ili 400"...

NORMALNOG izgleda..... Ali još bitnije...normalnog ponašanja,dogovora,razgovora,higijene...

Molim preporuku ..
Ajd da ja narucim kod tebe jednu lijepu, detaljmo opisanu recenziju gdje navedes kod koga si bio, koliko si platio, jel si uzeo ekstra usluge, tvoje utiske i naravno jeli preporucujes dalje...

Molim lijepo na srebrnoj tacni i bez suvisnih komentara, jer ja znam kako se pise dobra recenzija i kad odem isto i naspisem.

Zahvaljujem unaprijed.
 
Ekipa jel zna netko koja provjereno radi oko 23 ili ponoci? Biti cu sutra u gradu, idealna prilika. Moze masaza, moze komplet, samo da ne nazivam uzalud. Ege nebi
 
kao što je netko već rekao na forumu, možda je to vrsta pravne zaštite - u smislu, nije korišten novac. ali ekipa je pisala tu na forumu da su išli kod cura sa bonovima i da nije bila prevara
Prevara je to sve i ako ti kaze da doneses bon pa ces na ruke joj dar prevara onda ti se javi i kaze salji bon a ti na ulazu u zgradu i zezne te i nije istina da su likovi iza tih profila nego su i cure jer ona prica s tobom
 
Što nam se događa sa Kim, ekstra ženom. Čita naš kurviš-forum i svoja zapažanja stavlja u svoj oglas. Izgleda da je rijetko posjećuju zbog žestokih kritika.

 
Što nam se događa sa Kim, ekstra ženom. Čita naš kurviš-forum i svoja zapažanja stavlja u svoj oglas. Izgleda da je rijetko posjećuju zbog žestokih kritika.

I onda još u oglas stavlja bahate komentare, kao da ona nama plaća a ne mi njoj....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh