ZAGREB - Jel bio tko?

Molim pomoć. Bio sam prošle godine kod cure, stan iza iza Antunovića. Mislim ulica Slavka Batušića. Sitna, mlada, simpa cura sa dugom, do pola leđa, plavom kosom. Ima tko oglas, broj u pp?
 
Dali je netko probo sa ovom tu ljepoticom?zvao bi ju iduci tjedan da dodem kod mene
Bio sam cito neku recenziju neko je napisao da ju treba izbjegavat,Al mene zanima zasto?

vidim i ja da ima negativnih komentara ali nemamo svi isti ukus i poštujem to....bila je noćas kod mene i meni je divno iskustvo,ženska je divna,voli sex,brzo svršava i želi opet...i dobro je društvo...ostala je kod mene 3 sata ali vrijedilo je....lijepa guza,sise su silikonske ali stavila je silikone samo zbog toga da ih podigne jer su joj prirodne bile petice....lijepi zubi,lijepo lice,sređena,zabavna...ne odrađuje...inače sat vremena naplaćuje 150 eura,strankinja je ali dugo živi u Hrvatskoj i govori Hrvatski
 
vidim i ja da ima negativnih komentara ali nemamo svi isti ukus i poštujem to....bila je noćas kod mene i meni je divno iskustvo,ženska je divna,voli sex,brzo svršava i želi opet...i dobro je društvo...ostala je kod mene 3 sata ali vrijedilo je....lijepa guza,sise su silikonske ali stavila je silikone samo zbog toga da ih podigne jer su joj prirodne bile petice....lijepi zubi,lijepo lice,sređena,zabavna...ne odrađuje...inače sat vremena naplaćuje 150 eura,strankinja je ali dugo živi u Hrvatskoj i govori Hrvatsk
Kaj nije bila prica da je ona sva nikakva i da je slagirana?? Mislim da je neko napisao cak da joj je ostavio nesto novaca i okrenuo se i otisao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh