ZAGREB - Jel bio tko?

cijene su pretjerane obzirom na standard. ne želim podupirati to. u švicarskoj jebeš top curu od 18 god pola sata za 100 eura. a kod njih je standard veći barem x3
Švicarska je seksualno slobodna zemlja. Kod nas je još uvijek na snazi seksualno ropstvo. Za naših života to ropstvo neće ukinuti i ne možemo se nadati tek procvalim djevojkama za sitne pare.
 
jel bio tko kod lucije s jaruna? full je slatka ali traži a bon i da kad sam ispred zgrade pošaljem sliku bona sa zamagljenim kodom i serijskim brojem. prevara ili?

slobodno pošalji bon...zapamtit ćeš ju za uvijek:)
 
cijene su pretjerane obzirom na standard. ne želim podupirati to. u švicarskoj jebeš top curu od 18 god pola sata za 100 eura. a kod njih je standard veći barem x3
Pa na EGE imaš za 100-130 eura pola sata male samo takve, 18-23 godine, na Plavom oglasniku su uglavnom starije ženske, čast izuzecima

A ovo za bonove je prevara jer zahtjevaju da pošalješ abon tako da u aplikaciji prectas qr kod i serijski broj a imaju neki program di mogu to precrtano maknut i iskoriste bon, znam iz osobnog iskustva iz dana amaterizma još
 
Ekipa bok... Iz noćne sam,pa mi treba brza "pomoć"😂. Da "naručim,"

Večeras...trebam ženskicu... Ključno je na par sati,jebe mi se dal ću to platit "200 ili 400"...

NORMALNOG izgleda..... Ali još bitnije...normalnog ponašanja,dogovora,razgovora,higijene...

Molim preporuku ..
 
Ekipa bok... Iz noćne sam,pa mi treba brza "pomoć"😂. Da "naručim,"

Večeras...trebam ženskicu... Ključno je na par sati,jebe mi se dal ću to platit "200 ili 400"...

NORMALNOG izgleda..... Ali još bitnije...normalnog ponašanja,dogovora,razgovora,higijene...

Molim preporuku ..
Ajd da ja narucim kod tebe jednu lijepu, detaljmo opisanu recenziju gdje navedes kod koga si bio, koliko si platio, jel si uzeo ekstra usluge, tvoje utiske i naravno jeli preporucujes dalje...

Molim lijepo na srebrnoj tacni i bez suvisnih komentara, jer ja znam kako se pise dobra recenzija i kad odem isto i naspisem.

Zahvaljujem unaprijed.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh