ZAGREB - Jel bio tko?

Vidim sa je njezna i mazna opet aktivna nakon nekog vremena... jel se isplati to posjetit il se usluga pokvarila i kolko cepa ako je netko bio?
 
Upozorenje ! Gabrijela (Gaby) sa plavog oglasnika ima neku infekciju /bolestinu pa eto čisto da znate ! Imate kod male Zvonarice na instagramu gdije joj piše da je pokupila neki k...(posvađale su se pa sad ova iznosi sve prepiske)
 
Dobra stara Lara, 2016 i 2017 karala se ko stuka, a te usne, gledat kako secu po kurcu to je bio prizor. Ja sam je uhvatio 2017 kad je pocela raditi samo masaze. Kazem ja njoj ali hocu komplet, ona meni pa ja ti to ne radim. I povuci potegni i pristane al za 700 kolacica tadasnjih. Poslije nisam isao jer je to tad bila masna lova. Al da rado je se prisjetim...
Ove sta se ne jebu, tko ih onda jebe? Decka/muza nemaju jer se ovim bave... tko ih onda jebe? Jedino mi pada napamet da imaju nekog glavnog stalnog VIP musteriju pa samo s njim uz neke velike pare?
 
Ne mora značiti da nemaju dečka/muža, možda lažu dečku/mužu, možda i dečku/mužu ne smeta njihov hobi
Ne mora značiti da nemaju dečka/muža, možda lažu dečku/mužu, možda i dečku/mužu ne smeta njihov hobi
Haha je, nisu sve ko ona luda ana iz rijeke. Praši se ovako, ima decka kojem "ne smeta", a njega boli kurac naso curu koja mu da besplatno u dupe, i jos trece na tinderu trazi hahahaha
 
Ne mora značiti da nemaju dečka/muža, možda lažu dečku/mužu, možda i dečku/mužu ne smeta njihov hobi
Ne znam kakav je to debil ako mu to ne smeta, osim ako ju ima samo za jebačinu, jer 99% kurvi su retardirana seljanke koje se karaju za iPhone i CK gaćice. Opet ne znam kako bi to sakrivale od momka, jer to bi bilo neizvedivo dugoročno. Najrealnije mi je da ih karaju svodnici.
 
Ne znam kakav je to debil ako mu to ne smeta, osim ako ju ima samo za jebačinu, jer 99% kurvi su retardirana seljanke koje se karaju za iPhone i CK gaćice. Opet ne znam kako bi to sakrivale od momka, jer to bi bilo neizvedivo dugoročno. Najrealnije mi je da ih karaju svodnici.
Imaju otvorenu vezu 🤣
Ovo za iPhone CK se slažem, sve koje znam imaju iPhone, ali ne samo gaćice nego općenito CK. Isto tako ako vidiš na Instagramu da maše sa parama vjerojatno su svježe od sinoć.
 
Ne znam kakav je to debil ako mu to ne smeta, osim ako ju ima samo za jebačinu, jer 99% kurvi su retardirana seljanke koje se karaju za iPhone i CK gaćice. Opet ne znam kako bi to sakrivale od momka, jer to bi bilo neizvedivo dugoročno. Najrealnije mi je da ih karaju svodnici.
Ne znam ni ja kome to nebi smetalo, vjerojatno klosarima koji zele da ih one uzdrzavaju. A sta s onima koje nemaju svodnika?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh