ZAGREB - Jel bio tko?

Što se zna o ove dvije?


Bio ko ove druge, Maja se zvala prije na oglasniku, na Trešnjevci je. 60 eura je body to body, ne sjećam se kakve su ostale cijene bile ali radi oral i seks. Ima oko 28, 29 godina, zgodna u licu, lijepo veliko dupe, ali nema sisa...Masaža je bila dobra, lijepo klizi i prolazi rukom po jajima i čmaru. Kad sam ju pitao jel joj mogu lizati cupi, rekla je ne, ali je vidjela da sam nemiran pa mi je stavila guzu iznad glave i dala da ju ližem, i zato ima veliki plus...drkala mi je dok sam ju lizao, kad sam počeo svršavati stala je, stisnula ga i pričekala i onda ga opet nastavila drkati, jako sam lijepo svršio. Tako da ajmo reci od 1 do 10 bila bi neka sedmica. 50 eura za btb bi bila realnija cijena
 
Jel ima iko neki info o maloj Lei koja je radila u salonu sa Nikol i Barbarom. Prestala je tamo radit, a nisam uzeo privatni broj.
Imala je jedno od boljih tijela i guzice koje su se pojavile na PO.
Lea ako ovo citas i prepoznas se, javi se ;) neces pozalit, samo da mi je srce na mjestu.
 
Ljudi jel ima netko kontakt od neke dobre zenske.... Da se ne moram drkati po 2 sata oko dogovora i da na nesto lici.... Da nije baba ili neka narkomanka kao sto ih je 90% na plavom
 
Jel ju moze tko dodat i vidit jel ima profilnu sliku?
Zanima me da li me je mala blokirala a dogovorili smo se za druzenje (bez prijasnje uplate)
 
Ovo mi nikako nije jasno. Kako uvijek neku novu neprovjerenu curu hvali neki novi neprovjereni član.
Pa valjda sam bio prije pola sata pa znam,boli me kurac kaj ces ti mislit,ja cijelo vrijeme citam koja valja koja ne da se ne zajebem i sad idem napisat da se zna kakva je i opet ne valja,vise nista ne pisem,a ako pogledas malo unazad vidjet ces u petak objavu da me ona Martina iz miramarske ispalila i sjebala..tolko od mene,vise ni slova,lp
 
Da li je netko bio u zadnje vrijeme i da li je dlakava? Ja kad sam bio prije 3 mjeseca bila skroz obrijana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh