ZAGREB - Jel bio tko?

Jel tko bio sa ovima neka iskustva ? Hvala unaprijed







Hvala
Sto hvala ? 90% ti je lažnih oglasa .
 
javio se preko wappa i dogovorio sve, došao na lokaciju i ne javlja se..
 
Pa jel ova bas tako dobra kad ju zovem vec par dana i nikako je dobiti ?
 
Vjeruj mi da nije. To je ona anoreksicna dalmatinka
Ajme s tom sam bia 2 puta vec.Prvi put se niko nije javlja ona otvorila a ja dosa napaljen tako da je bilo nemoguce okrenuti se i otici.Drugi put je stavila neki novi oglas pa je nisam prepozna ali je tad ugradila silikone ali sve je to slabo kad di god primis samo kost osjetis.Hvala na upozorenju
 
Ajme s tom sam bia 2 puta vec.Prvi put se niko nije javlja ona otvorila a ja dosa napaljen tako da je bilo nemoguce okrenuti se i otici.Drugi put je stavila neki novi oglas pa je nisam prepozna ali je tad ugradila silikone ali sve je to slabo kad di god primis samo kost osjetis.Hvala na upozorenju
Koliko je ona love ? Ima li recenzije ?
 
Ja mislim 90 € 30 min ali bolje zaobici.Zenska je mlada ali je jako mrsava a i u akciji nije nista bolje.
 
Hvala još jednom za savjet… jucer uspio sve organizirati.. nasao 2 cure koje su mi zapele za oko na EGE… dogovor jako jednostavan.. u par minuta sve… svaka po pola sata za 150 europskih…sada sam tek siguran da ću si na plavi oglasnik sam postaviti blokadu pristupa… na EGE placas ono sto i vidis i dogovoris sa osobom direktno… GFE iskustva ko ih voli i udaranje sa curama koje su super hot i stvarno liče na one za koje se predstavljaju na slikama.. svakako tko zeli udarat nesto sto ga bas pali… svaka preporuka… groblje u PO ide out
Imaš i tu dosta lažnjaka fake oglasa dogovoriš s jednom dočeka te druga itd... Pročitaj malo postove u natrag da se informiraš
 
Sad mi neki lik pretio. Kontaktiro par cura na wap, htjeo da idem kod neke mlade i svaka mi kaze bon i ajd seenam ja i javim se jednoj i prvo posalje cenik i onda mi se predstavi covjek da je iz neke agencije i da sam prevarant da samo pisem i nikad ne uzimam i kako ce me leakovat sve moje kontakte i pisat jim i kaze da znam ko sam i navede moje ime(sto pise na wap profilu) i kaze da ako nece da leakuje poruke sto sam piso mojim kontaktima da moram da mu posaljem 3 bona po 50€. Sta vi kazete na to? Mislim pare mu necu slat logicno ali da samo seenam ili?
Pa nije valjda da koristiš svoj broj za dogovor sa curama?????
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh