ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio tko kod ove,oglas se vrti mob ugašen ?Ako se javi kaže da ne radi ili da nije u prostoru, dogovor nemoguć !
091/591-4640
 
Kako si ju odradio
Pitao hoce se jebat i pristala
Ne tako direktno, prvo sam je pozvao na kavu.
Tamo smo malo pričali pa sam je pitao dal je ono sa njom mama i sestra na što je rekla da da.
Zatim sam ju pitao ako bi htjela zaraditi neku lovu.
Rekla je da može, nije ni pitala što mora napraviti pa mi je malo čudno da se ne bavi time a odmah je pristala.
Al eto ako ima još netko da je imao istu situaciju nek se javi.
 
E ovak, buduci da sam od strane frendice dobila info da sam opet tema kod vas ocajnih zauvijek samaca da rijesimo enigmu jos jednom... Ne mozete me dobiti jer ne radim taj posao vecj ako dugo vremena, bas nikako, i ne, nikada me vise necete dobit jer imam love i vise nego dovoljno. I da, ako cete mi bilo kako kao obicno stvarat probleme u zivotu na bilo koji nacin osvetit cu vam se unistavajuci vam zivot...iskreno zalim svaku curu koja je primorana raditi ovaj posao, pogotovo u Hrvatskoj, pogotovo s vama. Caoos... Admine blok me i dobro pazi tko sta privatno objavljuje jer znas da tuzba slijedi... Odjava
Ehhh,Majo….
Pa ne mozes ljudima zabraniti da pišu,ipak si ostavila neki trag,pomiri se s tim da ce ljudi tu i tamo pisati o tebi,bez obzira kaj ti vise ne radis…
Lp…
 
Pozz svima… budući da je PO postao teska muljaza, ni jedna nema svoje slike i tocne opise, odnosno kada dođeš na vrata dočeka te netko tko je ili 10-15 godina stariji ili ima 15-20kg više, odlučio sam se malo posjetiti EGE, pa ako netko ima iskustva i okušao se molim za pomoć.. kako vidjeti koja je trenutno u Zagrebu i kako ih je najlakše kontaktirati i dogovoriti… budući da su naše prevare još i abnormalno poskupile, a ne vrijede ni upola za koliko se nude… molim za pomoć oko EGE, pa da barem za malo više para dobijem nešto što mi se sviđa… hvala
 
Pozz svima… budući da je PO postao teska muljaza, ni jedna nema svoje slike i tocne opise, odnosno kada dođeš na vrata dočeka te netko tko je ili 10-15 godina stariji ili ima 15-20kg više, odlučio sam se malo posjetiti EGE, pa ako netko ima iskustva i okušao se molim za pomoć.. kako vidjeti koja je trenutno u Zagrebu i kako ih je najlakše kontaktirati i dogovoriti… budući da su naše prevare još i abnormalno poskupile, a ne vrijede ni upola za koliko se nude… molim za pomoć oko EGE, pa da barem za malo više para dobijem nešto što mi se sviđa… hvala
E moj kume ćelave ti gume. Imaš gore da odabereš drzavu i grad i onda nađeš a na whatsapp se javiš. Imaš temu koja se na taj ege odnosi https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/brazilke-latine-ukrainke-i-ostale-strankinje-u-hr.1579/
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh