ZAGREB - Jel bio tko?

Sto ste vi naoravili od ovog foruma , majko mila . Ajde nek se pojavi još jedan kreten koji će po 1.000-ti put pitati jel bio tko, a već o tome postoje 100 / Tine stranica.
Ova tema vise nema smisla ka ni Križevci , Krapina , Bjelovar i ostale selendre.
 
Ma ova tema je ionako samo za preletit, puno pitanja i malo il ništa odgovora... Loše je kad Admir pušta na temu recenzije, gdje se ipak razgovaraju oni koji nešto i odrade, da ulijeću ovi s glupim pitanjima...
 
Dečki bok.
Novi sam na forumu,čitam ga koji tjedana sa namjerom da probam i ja jednu prostititku.
Ali koliko god ja čitao nemogu razlučiti kod koje otići i koja je ok. Dali možete za ljude poput mene(amatere) napraviti popis top 5 žena u zagrebu. Znači da poštuju dogovor,da su čiste,zgodne(kolko tolko),nisu narkomane,psihički nestabilne i tak.
Bio bi vam jako zahvalan.
Vidim da svi hvale CP? Koliko je pametno kod nje otić za prvi puta?
 
Pozdrav, vec duze vrijeme razmisljam o odlasku kod ove dame. Zanima me ako netko ima iskustva s njom. Trazim ovdje po forumu ne mogu nac da je netko pisao vec o njoj.
Pa eto bio bih zahvalan da mi netko kaze par stvari ili posalje ako ovdje ima vec neki razgovor o njoj a da ga nisam nasao. Hvala

 
Pozdrav, vec duze vrijeme razmisljam o odlasku kod ove dame. Zanima me ako netko ima iskustva s njom. Trazim ovdje po forumu ne mogu nac da je netko pisao vec o njoj.
Pa eto bio bih zahvalan da mi netko kaze par stvari ili posalje ako ovdje ima vec neki razgovor o njoj a da ga nisam nasao. Hvala

Netko je napisao da smrdi i ona i stan.I da mu izgleda kao ciganka.Ja nisam bio pa ne mogu iz vlastitog iskustva,ali se sjecam da sam planirao oci kod nje pa sam naletio na tu recenziju i odustao.Ali ne mogu potvrditi dal' je to istina ili ne sta je netko napisao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh