ZAGREB - Jel bio tko?

Ovo vam je sve jedna te ista Milfara , svaki dan ima 4-5 oglasa :







Ovo su sve njezini oglasi Anja, Tanja, Melisa, Brineta , Plavusa …….

Milfica cca 45 godina , 170-175cm . Prosječan izgled , cice 4, veća guza , nekoliko tetovaža i nekoliko zubiju manjka .

Klasika , mislim da je sada 400/600 , nekada je bila 300/500. Oral bez kondoma .

Nije za cestu upotrebu ,
Makar slike na "Plavuša samo za tebe" ne izgledaju loše. Kad bi tako live bila, bilo bi dobro.

Ali sad je kak je.
 
Zovem čitavo vrijeme i tek ju malo prije dobim. Kao da joj se nije dalo raditi, da je tek sada stigla u apartman.

Simpatična na telefonu, predstavila se sa imenom!!! WOW!

Traži 1400kn za sat vremen fil gfe, tj. ljublenje, oral bez i odnos. Za masažu nisam pitao jer nisam ju htio gnjaviti.

Spomenem da je skupa, ali kaže ona, da je kvalitetna usluga. Moglo bi paxati, ako si može priuštiti kada radi...

Znaći niema kod nje kolodvor.

Ne, za godine nisam pitao.
 
Zovem čitavo vrijeme i tek ju malo prije dobim. Kao da joj se nije dalo raditi, da je tek sada stigla u apartman.

Simpatična na telefonu, predstavila se sa imenom!!! WOW!

Traži 1400kn za sat vremen fil gfe, tj. ljublenje, oral bez i odnos. Za masažu nisam pitao jer nisam ju htio gnjaviti.

Spomenem da je skupa, ali kaže ona, da je kvalitetna usluga. Moglo bi paxati, ako si može priuštiti kada radi...

Znaći niema kod nje kolodvor.

Ne, za godine nisam pitao.
Previse za tog kosutra
 
Sami znate koliko imaju slike sa stvarnosti veze. Osim toga netko voli skinny, drugi chubby/fat.

S izgleda suditi na kvalitetu usluge nije u redu. Ja ću ju posjetiti!
To douggy, tijelo je u rangu Alex I Pantere koje dobro rade posao. Cijenom dosta viša pa s nestrpljenjem očekujemo review. Btw i ja sam ljubitelj skinny komada.
 
Zovem čitavo vrijeme i tek ju malo prije dobim. Kao da joj se nije dalo raditi, da je tek sada stigla u apartman.

Simpatična na telefonu, predstavila se sa imenom!!! WOW!

Traži 1400kn za sat vremen fil gfe, tj. ljublenje, oral bez i odnos. Za masažu nisam pitao jer nisam ju htio gnjaviti.

Spomenem da je skupa, ali kaže ona, da je kvalitetna usluga. Moglo bi paxati, ako si može priuštiti kada radi...

Znaći niema kod nje kolodvor.

Ne, za godine nisam pitao.
Doug,na tvom mjestu bi ovo zaobišao u širokom luku…
Osim ako ne zelis ostati bez love🤔
 
Zna li tko sa kojim curama se moze dogovarat preko whatapsa/viberom?

malo teže pričam, pa me u startu odjebu ono sa "Nazovi me kad se otrezniš", jbg kužim ja i njih, pa nemam puno više volje niti puno zvat...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh