ZAGREB - Jel bio tko?

jel moze neki dobri kolega rec di je marina zaprude? Sjetio sam se lijepih trenutaka s njom a izgubio sam broj telefona☹️
 
Čemu pisati njen broj kada je već mjesecima nema na Plavom oglasniku? Očito se umirovila. Ako se ponovno pojavi, vidjeti će se na PO.
 
Dećec dragi, sad si me razočarao.

Gle:

Aktivan oglas! ;-)
Sad je dosta i začepi vise . Nemas pojma i ne seri po forumu . To je stara baba iz Ozaljske kod Cibone , a ne Marina Zaprudje . U buduće bilo sto da napišeš konzultiraj se ovdje s nekim iskusnim i normalnim , jer ti se u zadnjih par dana oglašavas kao da si pošmrkao pola Belog u metropoli.
 
Dećec dragi, sad si me razočarao.

Gle:

Aktivan oglas! ;-)
To je baba s Tratinske,znam to jer sam se slučajno nedavno našao tamo imao fuš,mislim da je par zgrada prije Zagrebačke banke...uglavnom nisam bio,spustila se dolje,ja kidnuo brzinom vjetra,Babac nekih 55-60 godina,sjedokosa...netko je spominjao da dobro puši ,al iskreno nebi konzumirao ni da ona meni plati..
 
Potpisujem, sam sebi sam se gadio nakon susreta, oral nije niš posebno, marina zapruđe je premium klasa za ovog osušenog babca, šteta što je dulje vrijeme nema na po
 
Ovo je Aleksandra iz Nove galerije , isto ima nekoliko različitih oglasa :


Milf 50+ godina . Klasika 400/600 , nije vise kao sto je nekad bila .
Ovo je Aleksandra iz Nove galerije , isto ima nekoliko različitih oglasa :


Milf 50+ godina . Klasika 400/600 , nije vise kao sto je nekad bila .
Dali netko zna gdje sada radi Aleksandra?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh