ZAGREB - Jel bio tko?

Ekipa znam da je glupo pitanje i već postavljeno milion puta ugl dolazim u zg u utorak imate koju preporuku a da “radi” od 18h?
 
Putujem uskoro za ZG pa vas molim preporuku neke koja radi dobar deepthroat (stvarno da uđe u grlo, ne da se davi na početku grla) i rimming, po mogućnosti i gutanje. Može mlađa, starija, godine nisu toliko bitne. Važnije je koliko je vješta i rasturljiva. Da nije neki gadni odron, ono da ima ok zube, nema veliki trbuh i da ne izgleda u licu puno lošije od Ursule von der Leyen :) Pola sata do 500-600 kn

Kakva je Marica izgledom? Kužim da ima šezdesetak godina, ali izgleda li dobro za svoje godine? Zubi? Nije baba?
 
Putujem uskoro za ZG pa vas molim preporuku neke koja radi dobar deepthroat (stvarno da uđe u grlo, ne da se davi na početku grla) i rimming, po mogućnosti i gutanje. Može mlađa, starija, godine nisu toliko bitne. Važnije je koliko je vješta i rasturljiva. Da nije neki gadni odron, ono da ima ok zube, nema veliki trbuh i da ne izgleda u licu puno lošije od Ursule von der Leyen :) Pola sata do 500-600 kn

Kakva je Marica izgledom? Kužim da ima šezdesetak godina, ali izgleda li dobro za svoje godine? Zubi? Nije baba?
Nives 0923872296
 
Putujem uskoro za ZG pa vas molim preporuku neke koja radi dobar deepthroat (stvarno da uđe u grlo, ne da se davi na početku grla) i rimming, po mogućnosti i gutanje. Može mlađa, starija, godine nisu toliko bitne. Važnije je koliko je vješta i rasturljiva. Da nije neki gadni odron, ono da ima ok zube, nema veliki trbuh i da ne izgleda u licu puno lošije od Ursule von der Leyen :) Pola sata do 500-600 kn

Kakva je Marica izgledom? Kužim da ima šezdesetak godina, ali izgleda li dobro za svoje godine? Zubi? Nije baba?
Ne izgleda dobro, ali dobro pušu i jebeno je komplicirana sa navođenjem . Hodaj tu idi tu stani tu
 
I ja mislim da nema tamo seksa,takve su bile isto i kod Pointa prije par godina,njih dvije tri u stanu,pa biras koju hoces,samo masaza,pa doplatis ak hoces da skine grudnjak,pa doplata za ovo pa doplata za ono al seksa nije bilo
Greška seksa je bilo ali ne sa svakom curom, čak dogovorio privatno seks sa curom srpkinjom koja je živila trokutu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh