ZAGREB - Jel bio tko?

Pa zato i pitam jel to njezin oglas,bas zbog navedenih godina...te slike su bile jos na počecima valjda....i izgleda da ona ima dva oglasa
 
Malo da skrenem s teme, jučer naletio u Ulmu na Arijanu, radila prije nekih 10tak godina na Vrbanima, ak se je Netko sjeća i ako je u dojclandu nek ju posjeti, blizu 5 banki je, ali kaj se tiče usluge, sve na nivou kao nekada
 
Ove slike su pre dobre da bi bile istinite, jel?
Ako su prave, jel radi ona I više od masaže ako netko zna?
 
Dragi forumaši, nadam se da ste spremni za istinu o Lavici/Leoni...nisam bio kod nje jedno 4 godine i nabrusio se ja ko životinja, nakon nevjerojatne jebade oko dogovora...doživio sam negativan šok, propala skroz...zubi, gornje petice nestale (vidljive rupe, nije ko mirela bez zubala gornjeg), lijeva sisa prazna, desna silikon, noge u ljubičastim podljevima kap da ju je netko gumenim mecima gađao, nebi se čudio da je na nekim opijatima...propala skroz, platio sat vremena otišao nakon 45 min.
Jedino pozitivno što squirta ko životinja i seksualna želja je žeđu najboljima, ujedno i oral je više nego dobar, ali me više neće vidjeti...
Procitao sam od nekoga vec koji je prokomentirao da je propala, no medutim ovdje tu, jedan lik je bio nedavno, i nije napomenuo da izgleda lose. Ljudi, ak je zenska u oronulom stanju, dajte barem budite iskreni oko toga.
 
Dragi forumaši, nadam se da ste spremni za istinu o Lavici/Leoni...nisam bio kod nje jedno 4 godine i nabrusio se ja ko životinja, nakon nevjerojatne jebade oko dogovora...doživio sam negativan šok, propala skroz...zubi, gornje petice nestale (vidljive rupe, nije ko mirela bez zubala gornjeg), lijeva sisa prazna, desna silikon, noge u ljubičastim podljevima kap da ju je netko gumenim mecima gađao, nebi se čudio da je na nekim opijatima...propala skroz, platio sat vremena otišao nakon 45 min.
Jedino pozitivno što squirta ko životinja i seksualna želja je žeđu najboljima, ujedno i oral je više nego dobar, ali me više neće vidjeti...
Hvalite ih svi za oral a obje nemaju zube zato su vam i dobre
 
dečki, jel se sjeća netko one bucke iz Horvačanske kaj je dobro pušila....nemrem naći ni broj ni link....ak se netko sjeća i zna gdje operira danas.....molim info
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh