ZAGREB - Jel bio tko?

Vidim da si stomatolog majstore...ja nisam rekao da Leoni fale jedinice i dvojke, već petice...ali slijedom tvog komentara mogu zaključiti da ni ti ne znaš baš što je sjekutić, što kutnjak i što je očnjak, pa bi vidio napisanu razliku između mirele i leone.
Svaka cast sto se razumijes u zube, pa guraj jadnicama u petice dvojke sjekutice kako ti god paše ako uzivas u tome, dovoljno si rekao
 
Vrag će ga znat' 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️...baš razmišljam i pomislim da recimo Leona uzme 500€ dnevno i da radi 200 dana godišnje što je i manje od prosjeka i da ne može napraviti makar most, ako ne želi implatante...ne ide mi u glavu, pa godišnje zaradi za stan, a ne 2 pišljiva zuba...ne ulažu dame u sebe i to će im se obiti o glavu.
Vjerojatno je dublja prica iza toga,zimus je bila ok,ali vidno rastrešena..ko zna u kakvim je vodama..
 
Jako loše bi se usudio reći ... prostor neugledan. Kad sam došao izgleda jako solidna. Sisa,guzica... tijelo ... faca. Jedino što nije požurivala.. pušenje ravno dvije minute s kondomom. I onda je rekla da nema novi. Drkica i trackanje.... 400kn loše bačenih. Ne da se dirati po pički... sise moraš pažljivo. bla bla ... ne isplati se
 
Jako loše bi se usudio reći ... prostor neugledan. Kad sam došao izgleda jako solidna. Sisa,guzica... tijelo ... faca. Jedino što nije požurivala.. pušenje ravno dvije minute s kondomom. I onda je rekla da nema novi. Drkica i trackanje.... 400kn loše bačenih. Ne da se dirati po pički... sise moraš pažljivo. bla bla ... ne isplati se
Za nju se pisalo vec jako puno puta i za njenu kolegicu. Radile su na kajzi. Na crnoj listi su.
 
Dragi forumaši, nadam se da ste spremni za istinu o Lavici/Leoni...nisam bio kod nje jedno 4 godine i nabrusio se ja ko životinja, nakon nevjerojatne jebade oko dogovora...doživio sam negativan šok, propala skroz...zubi, gornje petice nestale (vidljive rupe, nije ko mirela bez zubala gornjeg), lijeva sisa prazna, desna silikon, noge u ljubičastim podljevima kap da ju je netko gumenim mecima gađao, nebi se čudio da je na nekim opijatima...propala skroz, platio sat vremena otišao nakon 45 min.
Jedino pozitivno što squirta ko životinja i seksualna želja je žeđu najboljima, ujedno i oral je više nego dobar, ali me više neće vidjeti...
Droga nema kaj drugo bit od nje propadaju zubi prvo onda sve ostalo...a moze bit i neka teza bolest
 
Cekaj jos prvi mjesec kad je sluzbeno euro valuta, pa kad zaokruze na gore. Biti ce 70€ pola sata, a recimo za istu cijenu jebes Rumunjke manekenke u Wellcumu.
Ja im nedam više od 400 za pola sata, a vi kako hoćete. I to ovim boljim, mlađim, Panteri ne bih dao više od 300 nema šanse. Ne mogu dobit nikako Pamelu i Elokventnu Ivu, koja je njihova satnica?
 
Nema nista.. a kaj pitam bzvz ne kuzim
Ima, ivana hercegovka. Vec 5 puta se oprasta od ovog posla i vrati. Bio sam 2 puta. Iskreno ne znam zasto sam otiso drugi put. Zena je stvarno super, moze pricat do preksutra, akcija osobno nis posebno, al dobra je u dusi pa moguce da me to vratilo drugi put kod nje. Nacugo sam se prvi put. Nije osoba za kojom bi se okrenuo na ulici. Probaj pa vidi, dost ekipe s foruma je bilo kod nje. Slike su njene
 
Ima, ivana hercegovka. Vec 5 puta se oprasta od ovog posla i vrati. Bio sam 2 puta. Iskreno ne znam zasto sam otiso drugi put. Zena je stvarno super, moze pricat do preksutra, akcija osobno nis posebno, al dobra je u dusi pa moguce da me to vratilo drugi put kod nje. Nacugo sam se prvi put. Nije osoba za kojom bi se okrenuo na ulici. Probaj pa vidi, dost ekipe s foruma je bilo kod nje. Slike su njene
Godine cca.. mislim volim starije i to.. pa me zanima mozda odem probat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh