ZAGREB - Jel bio tko?

Mene uvijek doceka full obucena a onda dok se tusiram se svuce u neki lijepi donji veš i onda tijekom pusenja uvijek ona sama skine grudnjak. Vjerojatno moze i gacice ak pitas , ali nejdemo zbog toga kod nje.
Pitam samo. Nevolim da je obučena do grla. A nisi mi odgovorio mada znam da je preko 50 ,dal je u tjelu oronula ili se koliko toliko drži još?
 
Ima ko kakav info o ovoj curki,jel se isplati zvati doma???
za nju se pricalo da je psiho i kako meni vrag nije dao mira, ja sam jednom bio kad je bila na savici i uzela mi 2 glave, iskreno ne pamtim da mi je bilo nesto prespecijalno. sise jedine vrijedne spomena. al sjecam se da je cijelu atmosferu ubila nekim ludim temama
 
Tre

Slažem se, trbuh visi al to nebi bio toliki problem da nije bahata, požuruje, higijena upitna jer se samo obukla nakon mene u tajice u kojima me dočekala. Nisam mogao svršit zbog lošeg kompletnog dojma, rekao da me dovrši oralno pa sam i tako jedva uspio jer se pomagala rukom. Nebi ponovio ni da me pozove besplatno.
Takodjer. Oral kao da me namjerno grebala zubima ili neznam ti ja sta. Katastrofa...ljudi neidite ko ove kurve. Namjerno radi sve krivo samo da te opeljesi da popizdis i odes
 
Obe vrlo dobro puse. Sanda ima odlicnu sisu al je debela i nemre do jaja ili malo teze. Dok kod Marice ide deepthroat do jaja, mojih 16 cm bez problema, svrsavanje u grlo. Preporucam bar jednom probat taj osjecaj. Obe su prosle 50 godina sigurno tak da nemoj radi izgleda ici. Sandrine sise su vece i cvrste. Prostor kod obadvije je loš, al te marica bar ponudi sa tusiranjem prije i poslje i imas cistih rucnika. Marica kod supernove , sandra kod petrokova pusenje kod obe je 200kn. Ici iskljucivo ti izgled nije bitan , ni godine.
Meni nemoze isto do jaja. Nisam jos bio kod marice. Svi vele da ga proguta do jaja i da joj svrsis u grlo nakon cega guta spermu. Ak je to istina idem.
 
za nju se pricalo da je psiho i kako meni vrag nije dao mira, ja sam jednom bio kad je bila na savici i uzela mi 2 glave, iskreno ne pamtim da mi je bilo nesto prespecijalno. sise jedine vrijedne spomena. al sjecam se da je cijelu atmosferu ubila nekim ludim temama
A jel nije neko vrijeme operirala u Jastrebarskom ili se varam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh