ZAGREB - Jel bio tko?

Molio bih lijepo, ako ima koja djevojka da je vrijedna posjete, što bliže Kvaternikovom trgu, Vlaškoj, Petrovoj itd.


Doći ću u Zagreb u više navrata tijekom idućih mjesec dana, ograničen sam vremenom. Inače mi se nije problem odvest di treba, ali imam nekih sat vremena, možda sat i pola pa moram unutar tog vremenskog perioda doći do djevojke, obaviti i vratiti se natrag.


Hvala lijepo unaprijed :)
 
O kojoj crvenokosoj pricas ?
trenutno nema oglas....ali ljudi su pisali svašta loše o njoj....meni je za ono kaj sam je ja koristio bila ok.Ali promjena bi dobro došla Kažu da Vaša Želja guta ali nije sigurno, a više volim mršavije žene bez obzira na godine.....iako ni mladoj bucki neću zamjeriti ako ga dobro posisa......
 
trenutno nema oglas....ali ljudi su pisali svašta loše o njoj....meni je za ono kaj sam je ja koristio bila ok.Ali promjena bi dobro došla Kažu da Vaša Želja guta ali nije sigurno, a više volim mršavije žene bez obzira na godine.....iako ni mladoj bucki neću zamjeriti ako ga dobro posisa......

Molim te ne piši vise po forumu .
 

Ines - Vukovarska . Njezine slike , jedna od najboljih Milf u gradu . Cice kao na slikama , pune 5-6 , guza velika i čvrsta , smršavila je nedavno tako da je dobila i struk . Žena fizički izgleda odlično . Problem je njena glava i ako vas ne pozna odjebat će vas nekoliko puta .
Stan joj izgleda jao Hirošima nakon eksplozije . Kreveta nema , neka polu garnitura . Tko ima živaca i volje ima preporuku . Žena nije svoja , ali izgleda odlično i slike su njezine .
 

Ines - Vukovarska . Njezine slike , jedna od najboljih Milf u gradu . Cice kao na slikama , pune 5-6 , guza velika i čvrsta , smršavila je nedavno tako da je dobila i struk . Žena fizički izgleda odlično . Problem je njena glava i ako vas ne pozna odjebat će vas nekoliko puta .
Stan joj izgleda jao Hirošima nakon eksplozije . Kreveta nema , neka polu garnitura . Tko ima živaca i volje ima preporuku . Žena nije svoja , ali izgleda odlično i slike su njezine .
ovo tebi odlicno ? 100 ljudi 100 cudi...100 zena 200 sisa
 

Ines - Vukovarska . Njezine slike , jedna od najboljih Milf u gradu . Cice kao na slikama , pune 5-6 , guza velika i čvrsta , smršavila je nedavno tako da je dobila i struk . Žena fizički izgleda odlično . Problem je njena glava i ako vas ne pozna odjebat će vas nekoliko puta .
Stan joj izgleda jao Hirošima nakon eksplozije . Kreveta nema , neka polu garnitura . Tko ima živaca i volje ima preporuku . Žena nije svoja , ali izgleda odlično i slike su njezine .
znaš li ti što je Milfica?....hajde molim te pojasni meni koji neznam?,,,po mom skromnom mišljenju Ines ili Nives,kako ju tko već zove ne spada u tu kategoriju nikako....jedino ako ti imaš 20 godina pa ju ti smatraš takvom
 
Jel bio tko kod ove, ne mogu ništa pronaći na forumu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh