ZAGREB - Jel bio tko?

Sve ludo,sve...bolje ne nista pisat jer odmah pocnu neke obmane,kaj si ovo,kaj si ono,otici,vidjet pojebat ak ti pase ako ne suti idi dalje i gotovo,tu kretena ko u prici majke ti mile,ide svijet kraju,necu dalje pisat a dalo bi se.....idem,uvjerim se sam,jebem,ne jebem a ne ovo,cemu,za koga,price svakakve....
 
Sve ludo,sve...bolje ne nista pisat jer odmah pocnu neke obmane,kaj si ovo,kaj si ono,otici,vidjet pojebat ak ti pase ako ne suti idi dalje i gotovo,tu kretena ko u prici majke ti mile,ide svijet kraju,necu dalje pisat a dalo bi se.....idem,uvjerim se sam,jebem,ne jebem a ne ovo,cemu,za koga,price svakakve....
Ma mnogo si mi naivan,a nisi da "slucajno"objavis neciju adresu.Dusebriznik
 
Sve ludo,sve...bolje ne nista pisat jer odmah pocnu neke obmane,kaj si ovo,kaj si ono,otici,vidjet pojebat ak ti pase ako ne suti idi dalje i gotovo,tu kretena ko u prici majke ti mile,ide svijet kraju,necu dalje pisat a dalo bi se.....idem,uvjerim se sam,jebem,ne jebem a ne ovo,cemu,za koga,price svakakve....
skidan kapu na komentar !
 
Ima neka nova Gutačica ?
dosta mi je Marice, a i nestala je ona mala crvenokosa narkomanka koja je gutala sve....kod Poljakice ne idem jer na volim sex u autu.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh