ZAGREB - Jel bio tko?

Ma znam bio sam s blue ivy prije možda 2017, žena vatra, meni osobno vrh žena, nikako da obnovimo kontakt da uđem u taj krug ...
 
nije jako odvratna 😂😂😂😂
Nije uopće ružna . Izgleda bolje id svih onih odrona koje nabrajate ovdje . Jbt Marica, Lisinski, Baba Utrine , pa to je da se ispovraćas nad samim sobom . Ovo je ogledni primjerak Milfice i ima sve zube za razliku od Extra djevojke koju ovdje svi hvalite , jbt žena nema ni jednog svog zuba. Bakterije si joj pojele zubno meso , ne može ni gebis nositi koliko joj se uvuklo .
Dea , Andrea je za ovu Kraljica , ali ima svoje mušice i morate ju dobro pripremiti . Prije svega voli jako cugati i sve polako , cigica , 2-3 stamprleka i onda spika” Mili a sto ni ti želio “. S njom se može sve , ali bas sve sto vam mozak može zamisliti .
 
Nije uopće ružna . Izgleda bolje id svih onih odrona koje nabrajate ovdje . Jbt Marica, Lisinski, Baba Utrine , pa to je da se ispovraćas nad samim sobom . Ovo je ogledni primjerak Milfice i ima sve zube za razliku od Extra djevojke koju ovdje svi hvalite , jbt žena nema ni jednog svog zuba. Bakterije si joj pojele zubno meso , ne može ni gebis nositi koliko joj se uvuklo .
Dea , Andrea je za ovu Kraljica , ali ima svoje mušice i morate ju dobro pripremiti . Prije svega voli jako cugati i sve polako , cigica , 2-3 stamprleka i onda spika” Mili a sto ni ti želio “. S njom se može sve , ali bas sve sto vam mozak može zamisliti .
vjerujem, samo pretpostavljam da nisu njene sve slike?!
 
moguće, neću tvrditi suprotno...meni je erotik ova iz veslačke jebozovna u fizičkom obliku guzica i sise, ali faca nije neka...što jest jest ali odradi posao
Erotik djevojka - Mirela je stara kurva , svaka čast na čistoći i higijeni . Tako se su nekad ponašale kurve u Zagrebu , slaže čistu plahtu ispred tebe , čisti ručnik , gel za tuširanje . Stara škola , dobra je i Erotik , ali ju je vrijeme pregazilo .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh