ZAGREB - Jel bio tko?

Ajmo opet možda se netko javi
Tražim oglas adresa je Horvacanska 31B
Uglavnom izrađen sam maksimalno jer sam pokraden ako netko je bio molim da stavi oglas čisto da se zna da pripazite
 
Znači ulazim u stan,tuširanje odradim kaj imam izlazim sav happy odvozim se sjedam u birc,naručim cugu i na kraju vadim novčanik i šok uzela mi preko 5 tisuca zovem isključen mob...
Nikad nemoj nosit višak love. Nego ono sto misliš potrosit . Eto primjer dogovorite 400 kn pol h masazu s oralom uzmeš 400 eventualno možda još 500 ovako ako oces nešto extra vako sastrane. Da naplaćuje . Ne znam recimo predomislis se i oces seks i kaže ti može al to ti je 300 kn još i daš joj 300 kn i ostane ti 200 . Ostavi si sve u autu ili doma negdje na sigurnom ako ne voziš ili neides s autom do njih iz nekog razloga
 
Nikad nemoj nosit višak love. Nego ono sto misliš potrosit . Eto primjer dogovorite 400 kn pol h masazu s oralom uzmeš 400 eventualno možda još 500 ovako ako oces nešto extra vako sastrane. Da naplaćuje . Ne znam recimo predomislis se i oces seks i kaže ti može al to ti je 300 kn još i daš joj 300 kn i ostane ti 200 . Ostavi si sve u autu ili doma negdje na sigurnom ako ne voziš ili neides s autom do njih iz nekog razloga
Jbg sada znam ali volio bih naći oglas ako je netko bio
Znači adresa Horvaćanska 31B ili čisto upozoriti
 
Ljudi,

Isao bih jer me ovaj selfi u ogledalu užasno privlači al tko zna jel to ta osoba sa slike...

Pa eto, ako nerko zna/bio je bio bi jako zahvalan ma odgovoru!

Pozdrav!

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh