ZAGREB - Jel bio tko?

Neznam care na koju misliš jer ja znam jednu s kvatrica plavu odlično puši ali ta je bliže 50 nego 40god sada dali mislimo na istu neznam ta o kojoj ja pričam je u domjanićevoj na kv trgu..
Jel mozda ta zenska istetovirana malo jača kod takve sam bio isto u toj domjanicevoj al ima 2-3g sigurno,dobra zenska higijena top mirisljava stan vrhunski apartman sta je vec
 
Bok, molim preporuku za danas. Zelim neku dobru, prosjecno da izgleda. 18-45 i da nije preskupa i da nije u centru samo
 
Jel mozda ta zenska istetovirana malo jača kod takve sam bio isto u toj domjanicevoj al ima 2-3g sigurno,dobra zenska higijena top mirisljava stan vrhunski apartman sta je vec
Ova je malo jača plava nez tetovaže nisam skuzio, ali oko 50godina sigurno i pušenje odlično svršio u usta faca ništa pre pre posebno ali sam žensku viđao prije pa mi je bila napeta i inače mi koji smo išli kod nje je zovemo susjeda i da kosa je kraće plave ne full ali onako taman nije duža!! Ako ti to šta znači jer to je žena kod koje sam ja išao i stan je full mali skučen mislim da je domjanićeva 1 kat..
 
jel bio tko kod ove KATARINE 26G-ZAGREB broj097/638-9539 poslao joj por nudi i masaže
oral i classic pola 600 sat 1000
u blizini branimir centra je tako mi napisala u poruci najava pola h ranije
 
toj babuskari od 46g bi ti mene vodio...ne hvala samo jebi ja radije platim više pa jebem žensku koja mi odgovara
 
Ovo je top ponuda,jel ko uspio nakon vise puta dobiti oral i odnos? Masaža nije upitna,cak je i ugodna,super apartman,uredno,djevojka mlada,sa slike bomba…ali neide dalje barem ne odmah..
 

Ovo je top ponuda,jel ko uspio nakon vise puta dobiti oral i odnos? Masaža nije upitna,cak je i ugodna,super apartman,uredno,djevojka mlada,sa slike bomba…ali neide dalje barem ne odmah..
Nema kod nje keksica
 
Ovo je top ponuda,jel ko uspio nakon vise puta dobiti oral i odnos? Masaža nije upitna,cak je i ugodna,super apartman,uredno,djevojka mlada,sa slike bomba…ali neide dalje barem ne odmah..
Kakva je ovo top ponuda ako ne daje nista? Ak je tebe izradila, ne mora i druge.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh