ZAGREB - Jel bio tko?

Daj se i ti stišaj i barem malo scooliraj, i nemoj prodavati priču o nekakvoj djeci kao razlogu za kurvanje i prodavanje tijela. Niti je ovaj forum plačionica niti ispovjedaonica. Istina je da si super za plaćeni seks, osobno kad sam bio prvi puta (čini mi se prije 2 godine hotel "I") dobio sam više nego dobru uslugu i stvarno je to bilo odlično potrošenih 500 kn i to za dosta više od pola sata. Kad sam nakon nekoliko tjedana ponovio posjetu tebi, bila si jako nadrkana, loše volje i odradila si to preko kurca, sreća pa si rekla da ne možeš sat vremena nego samo pola sata.
E sad što se tetovaža tiče, pomislio sam da se furaš na Guns%Roses, ali si me razuvjerila da se furaš na rusku mafiju pa radi toga toliki križevi, OK to je tvoj izbor. Obzirom da sam imao namjeru doći i treći puta nakon nekog vremena definitivno sam odustao ne zbog loše usluge nego zbog tetovaža koje se na slikama sada ne vide. Tetovaže su tvoj izbor da ih staviš i nitko nema pravo da ti to brani ali.... znaš o čemu pišem.
Želim ti i dalje uspjeha u radu i da imaš i dalje zadovoljne klijente.
Pre dve god Luciferka nije bila tetovirana,jer sam tačno pre dve god počela eskort,svi znaju da nije bilo nijedne tetovaže,i svi znaju da nemam toliko križeva na sebi,i to malo šta imam od križeva ljudi znaju razlog za to a ne ruska mafija,oni se totalno drugačije tetoviraju i znaš i sam šta sve oni stavljaju na sebi.U hotel I nisam bila za 500 već 400. Što se tetovaža tiče na slikama se sve jasno vide. Prema tome ne mlati da ja tu ne navedem razlog zašto sam bila nadrkana kad si mi došao,jer si tražio neke stvari koje normalnim muškima bi bilo totalno odvratno.Ali ćutaću jer ja imam obraz i karakter,nisam ološ.Pošto nisam od tih da stalno ulazim na forumu i čitam postove neka se zna da je ovo meni zadnji put da sam ovde ušla.Ja jednostavno gledam svoj život i svoje probleme.
 
Pre dve god Luciferka nije bila tetovirana,jer sam tačno pre dve god počela eskort,svi znaju da nije bilo nijedne tetovaže,i svi znaju da nemam toliko križeva na sebi,i to malo šta imam od križeva ljudi znaju razlog za to a ne ruska mafija,oni se totalno drugačije tetoviraju i znaš i sam šta sve oni stavljaju na sebi.U hotel I nisam bila za 500 već 400. Što se tetovaža tiče na slikama se sve jasno vide. Prema tome ne mlati da ja tu ne navedem razlog zašto sam bila nadrkana kad si mi došao,jer si tražio neke stvari koje normalnim muškima bi bilo totalno odvratno.Ali ćutaću jer ja imam obraz i karakter,nisam ološ.Pošto nisam od tih da stalno ulazim na forumu i čitam postove neka se zna da je ovo meni zadnji put da sam ovde ušla.Ja jednostavno gledam svoj život i svoje probleme.
 

Prilozi

  • B7FE056B-E201-45E4-8614-3F0C80F89633.jpeg
    B7FE056B-E201-45E4-8614-3F0C80F89633.jpeg
    19,6 KB · Pregleda: 17

bio netko kod ove? Vidam ju vec duze vrijeme ali stalno mjenja oglas, nema nista na forumu za ovaj oglas i za vatrenacrnka55
 

bio netko kod ove? Vidam ju vec duze vrijeme ali stalno mjenja oglas, nema nista na forumu za ovaj oglas i za vatrenacrnka55
Jakoooo zgodna cura . B2B 400 , Utrine - neboder . Nakon 2 dolaska može svašta , dolazak kući , totalni GFE.
 
bitno da je njezin prostor i da nema neugodnosti. to koliko pička ima godina, koliko je kg/cm kaj te boli kurac - nema neugodnosti
o jebena zemljo, jebeni grade, jebeni narode
 
Ima nas u ZG koji obo
Pre dve god Luciferka nije bila tetovirana,jer sam tačno pre dve god počela eskort,svi znaju da nije bilo nijedne tetovaže,i svi znaju da nemam toliko križeva na sebi,i to malo šta imam od križeva ljudi znaju razlog za to a ne ruska mafija,oni se totalno drugačije tetoviraju i znaš i sam šta sve oni stavljaju na sebi.U hotel I nisam bila za 500 već 400. Što se tetovaža tiče na slikama se sve jasno vide. Prema tome ne mlati da ja tu ne navedem razlog zašto sam bila nadrkana kad si mi došao,jer si tražio neke stvari koje normalnim muškima bi bilo totalno odvratno.Ali ćutaću jer ja imam obraz i karakter,nisam ološ.Pošto nisam od tih da stalno ulazim na forumu i čitam postove neka se zna da je ovo meni zadnji put da sam ovde ušla.Ja jednostavno gledam svoj život i svoje pro

Pre dve god Luciferka nije bila tetovirana,jer sam tačno pre dve god počela eskort,svi znaju da nije bilo nijedne tetovaže,i svi znaju da nemam toliko križeva na sebi,i to malo šta imam od križeva ljudi znaju razlog za to a ne ruska mafija,oni se totalno drugačije tetoviraju i znaš i sam šta sve oni stavljaju na sebi.U hotel I nisam bila za 500 već 400. Što se tetovaža tiče na slikama se sve jasno vide. Prema tome ne mlati da ja tu ne navedem razlog zašto sam bila nadrkana kad si mi došao,jer si tražio neke stvari koje normalnim muškima bi bilo totalno odvratno.Ali ćutaću jer ja imam obraz i karakter,nisam ološ.Pošto nisam od tih da stalno ulazim na forumu i čitam postove neka se zna da je ovo meni zadnji put da sam ovde ušla.Ja jednostavno gledam svoj život i svoje probleme.
Uzalud ti tu nekome objašnjavati.Nisi ološ ostani takva kakva jesi❤️❤️
 
Pozdrav,
Jel bio tko kod nje mozda?
Sa ege-a je...Prica hrvatski i košta 1000 vjeverica
 

Prilozi

  • Screenshot_20211115-201125_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211115-201125_Samsung Internet.jpg
    992,1 KB · Pregleda: 186

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh