ZAGREB - Jel bio tko?

Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Istinu si rekla
 
Ćuti breee
Bome ja nisam samu sebe posrala ništa,već ti si taj koji pokušava tu nešto ali prijatelju džaba ti je veruj mi.Pljuješ tu za svaku žensku sa plavog oglasa,za svaku imaš zamerki,ta je ovakva ta je onakva. Ni mi eskort tebe nismo pokupile sa modne piste!!! A pravi muškarac ne čami od jutra do sutra po forumu niti priča kakve su mu ženske bile.Pravi muškarci drže takve stvari za sebe.
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Daj se i ti stišaj i barem malo scooliraj, i nemoj prodavati priču o nekakvoj djeci kao razlogu za kurvanje i prodavanje tijela. Niti je ovaj forum plačionica niti ispovjedaonica. Istina je da si super za plaćeni seks, osobno kad sam bio prvi puta (čini mi se prije 2 godine hotel "I") dobio sam više nego dobru uslugu i stvarno je to bilo odlično potrošenih 500 kn i to za dosta više od pola sata. Kad sam nakon nekoliko tjedana ponovio posjetu tebi, bila si jako nadrkana, loše volje i odradila si to preko kurca, sreća pa si rekla da ne možeš sat vremena nego samo pola sata.
E sad što se tetovaža tiče, pomislio sam da se furaš na Guns%Roses, ali si me razuvjerila da se furaš na rusku mafiju pa radi toga toliki križevi, OK to je tvoj izbor. Obzirom da sam imao namjeru doći i treći puta nakon nekog vremena definitivno sam odustao ne zbog loše usluge nego zbog tetovaža koje se na slikama sada ne vide. Tetovaže su tvoj izbor da ih staviš i nitko nema pravo da ti to brani ali.... znaš o čemu pišem.
Želim ti i dalje uspjeha u radu i da imaš i dalje zadovoljne klijente.
 
Bome ja nisam samu sebe posrala ništa,već ti si taj koji pokušava tu nešto ali prijatelju džaba ti je veruj mi.Pljuješ tu za svaku žensku sa plavog oglasa,za svaku imaš zamerki,ta je ovakva ta je onakva. Ni mi eskort tebe nismo pokupile sa modne piste!!! A pravi muškarac ne čami od jutra do sutra po forumu niti priča kakve su mu ženske bile.Pravi muškarci drže takve stvari za sebe.
Moze pojasnjenje ove recenice: Ni mi eskort tebe nismo pokupile s modne piste!!! Sta nije poanta eskort da dobite novac za to? A mi damo novce, a dobimo nesto sto nam se ne svida. I pogrešno je sto se zalimo na nesto sto platili, a nije pogrešno sto se ti zalis, a dobila si novce? Ovo neki paradoks?
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Jel imaš možda pirs na jeziku?
 
Bome ja nisam samu sebe posrala ništa,već ti si taj koji pokušava tu nešto ali prijatelju džaba ti je veruj mi.Pljuješ tu za svaku žensku sa plavog oglasa,za svaku imaš zamerki,ta je ovakva ta je onakva. Ni mi eskort tebe nismo pokupile sa modne piste!!! A pravi muškarac ne čami od jutra do sutra po forumu niti priča kakve su mu ženske bile.Pravi muškarci drže takve stvari za sebe.
Ja cu tocno otic do tebe da te vidim uzivo i u akciji, nadam se da necu pozalit, brusim se na tebe vec neko vrijeme 😊
 
iskreno, nikad nisam vjerovao Mangi i njegovim 'recenzijama', kuži se da je lik poremećen. ovo mu je već druga provjerena laž (ako je ovo stvarno post od Viki). ali, ličinka je jebala sve od Hong Konga pa do Shanghaia :)
jesi jebao i onu čuvenu s dvije različite sise?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh