ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav, jel bio tko možda ovdje? https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-dama-novo-oglas-4647399

Prelistao sam sve oglase i najviše sam zapeo za nju nekako, ima netko neko iskustvo za podijelit ako je bio?
ta sisata se oglašava vec 5/6 godina, Nekad je šarmantna dama, nekad vatrena dama ali uvijek oglas završava sa NOVO, a u stvari kurac novo, svako malo snižava godine i mijenja telefone. Idealno za treniranje okreta na vratima. Kakva je izvedba ne znam jer sam se okrenuo.
 
Ovo je forum i ovdje jedni drugima možemo odgovarat i iznosit svoja mišljenja. Moj odgovor tebi je: popuši!
Ovakav stav je sramotan. Kaj ti misliš ko si ti? Ti si neki frajer koji sam dođe, sere i, pazi, zahtjeva recenziju da ne bi slučajno sam nazvao, ne daj Bože otišao pa sam napisao recenziju. Gotovani! Mamu vam gotovansku! Jel tak i druge stvari u životu radite?! I to je upravo problem ovog foruma. Ekipa vidi naslov teme "recenzije" i pomisli "oh super tu idem tražit recenzije od drugih". Ma jel kak jebeno?! Znači, pošto si debil objasnit ću ti jednostavnim riječnikom: tu moraš sam napisat recenziju i sam podijelit s drugima. Hvala
Pise jel tko bio?

To znaci da je moje pitanje opravdano. I siguran sam da je ekipa bila ali suti iz ne znam kojeg razloga. Ja sam svaki puta odgovorio kad je netko pitao za recenziju cure. Ovaj forum i sluzi tome, razmjeni informacija, tu nije nista gotovansklo. Vidi se koliko imas godina kad pocinjes odmah vrijedat kad ti se nesto ne svida. Nadam se da ce moderator reagirat.

Pozdrav.
 
ta sisata se oglašava vec 5/6 godina, Nekad je šarmantna dama, nekad vatrena dama ali uvijek oglas završava sa NOVO, a u stvari kurac novo, svako malo snižava godine i mijenja telefone. Idealno za treniranje okreta na vratima. Kakva je izvedba ne znam jer sam se okrenuo.
Hvala puno, budem probao pa javim povratno dojmove, a gle svaki put je novi oglas u tome je caka 😂😂😂
 
Pozdrav, jel bio tko možda ovdje? https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-dama-novo-oglas-4647399

Prelistao sam sve oglase i najviše sam zapeo za nju nekako, ima netko neko iskustvo za podijelit ako je bio?
ta sisata se oglašava vec 5/6 godina, Nekad je šarmantna dama, nekad vatrena dama ali uvijek oglas završava sa NOVO, a u stvari kurac novo, svako malo snižava godine i mijenja telefone. Idealno za treniranje okreta na vratima. Kakva je izvedba ne znam jer sam se okrenuo.
Oglašava se i duze, cca 10 god, prvi puta bio kod nje u Gajnicama, isto imala 4 banke😂
Sad je i šepava😂😂 bio sam prije cca mjesec dana, 4 bulje košta pola sata, ne vrijedi te novce, a i usluga joj je lošija nego kaj je bila, prije odprilike 4 god kad je bila u prečkom, bila je ne losa...
 
Pise jel tko bio?
Ne, ne piše, hvala na pitanju.

To znaci da je moje pitanje opravdano. I siguran sam da je ekipa bila ali suti iz ne znam kojeg razloga. Ja sam svaki puta odgovorio kad je netko pitao za recenziju cure. Ovaj forum i sluzi tome, razmjeni informacija, tu nije nista gotovansklo. Vidi se koliko imas godina kad pocinjes odmah vrijedat kad ti se nesto ne svida. Nadam se da ce moderator reagirat.
Nadam se da će te teta u vrtiću umirit. Kaj cendraš?

Ok. Sad razumijem. Svaku sljedecu koju zovem i znam neke informacije cu drzat za sebe. Hvala sto si me to naucio.
Ti kurca ne zoveš i nemaš nijednu informaciju a sve informacije koje imaš pročitao si ovdje i netko drugi ih je dao.

Pošto si debos, evo još jednom: ne možeš zahtjevati recenzije od drugih. Jel ti palo napamet da možda nitko nije bio? Ili da je jednostavno pizda ko ti i "drži informacije za sebe"? Ak je pizda taj ne bu napisal ni kad ga pitaš.

Pozdrav.
 
Ima li koja da radi večeras zna li itko?

Ima li koja da radi večeras zna li itko?

par traži solera​

ID oglasa:167043
Oglas predan:21.08.2021
Broj prikazivanja:923
Regija:Croatia (Hrvatska) - Zagreb
Imam:40 godina

OPIS​

tražimo konkretnog i galantnog solera za zabavu u našem prostoru u Zagrebu za danas navečer,samo konkretni koji mogu i hoće danas

KONTAKT​

E-mailcrvenkapica6666@gmail.com
Mobitel091 557 5634
 
Oglašava se i duze, cca 10 god, prvi puta bio kod nje u Gajnicama, isto imala 4 banke😂
Sad je i šepava😂😂 bio sam prije cca mjesec dana, 4 bulje košta pola sata, ne vrijedi te novce, a i usluga joj je lošija nego kaj je bila, prije odprilike 4 god kad je bila u prečkom, bila je ne losa...
Šteta, onda su i slike od tko zna kad 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh