ZAGREB - Jel bio tko?

Svaka preporuka za Viky... nasmijana vedra plavusa, visa od prosjeka i mrsavija od prosjeka, rekao bih manekenska grada. Tusiranje prije i poslije, prostor uredan i cist, blizu zagreb towera. Sad kad je stavila oglas na javno ocekujem da ce past kvaliteta, ali za sada svaka preporuka. U kategoriji 400, definitivno jedan najboljih odabira u zg
 
Svaka preporuka za Viky... nasmijana vedra plavusa, visa od prosjeka i mrsavija od prosjeka, rekao bih manekenska grada. Tusiranje prije i poslije, prostor uredan i cist, blizu zagreb towera. Sad kad je stavila oglas na javno ocekujem da ce past kvaliteta, ali za sada svaka preporuka. U kategoriji 400, definitivno jedan najboljih odabira u zg
Jel mi moze netko linkat taj oglas, jer nekim cudom ga ne mogu naci :/
 
Jel to ona što je prošle godine bila trudna? Bio sam kod te u kući u stenjevcu i imala je već poveći trbuh. Meni je cura bila zgodna i simpatična, sjećam se i da smo se ljubili, ja sam baš htio se žvaliti a ona kaže da to ne voli ali je popustila. Pušenje je bilo osrednje a akcija vrlo dobra, dala je i da ju ližem.

Jel netko bio u međuvremenu i da li znate da li je možda dojila ili još uvijek doji? Pitam za prijatelja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh