ZAGREB - Jel bio tko?

Ima koja domaca, da je ok, i da radi sada?
Meni je bila OK, mlada cura, malo jace građe, ima dosta ogranicenja, ali odradila je pusenje i tri poze. Komunikacija i odnos prema klijentu OK.
E sad, slike nemaju bas nikakve veze s njom, neki su se zalili na higijenu, ja sam bio prvi taj dan pa nije bilo tih problema. Eto, ja sam bio zadovoljan, tebi se mozda svidi, mozda ne.
Necu odgovarat na upite gdje je, jel se ljubi i slicne gluposti, pitajte nju, javlja se na telefon.
 
Meni je bila OK, mlada cura, malo jace građe, ima dosta ogranicenja, ali odradila je pusenje i tri poze. Komunikacija i odnos prema klijentu OK.
E sad, slike nemaju bas nikakve veze s njom, neki su se zalili na higijenu, ja sam bio prvi taj dan pa nije bilo tih problema. Eto, ja sam bio zadovoljan, tebi se mozda svidi, mozda ne.
Necu odgovarat na upite gdje je, jel se ljubi i slicne gluposti, pitajte nju, javlja se na telefon.
Zapravo, mozda i jesu njene slike, ali bar one od napred mi se cine iz proslosti, a u stvarnosti nije tak ljepuskasta.
 
Pozdrav,jel možda netko ima broj od plave ženske sa Jaruna oko 50g...,Bila je u Škorpikovoj ulici ,a poslije po apartmanima,mislim da čak i u Adamićevoj u apartmanu.
Nezz jel radi još a broj sam zagubio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh