ZAGREB - Jel bio tko?

Ja sam je zvao, dogovorili da dođem za sat vremena, na kraju razgovora pita me koliko imaš godina, ja kažem 42, kaže mi" a ne nisi ti za mene" i poklopi mi slušalicu. Ja ne znam šta ona traži kad ona ima 42god, valjda nekog dečeca hahaha Ja sam joj samo htio doživjeti te sise, malo tittyfuck i tak.
Ovo je neki bakutaner.
 
Ja sam je zvao, dogovorili da dođem za sat vremena, na kraju razgovora pita me koliko imaš godina, ja kažem 42, kaže mi" a ne nisi ti za mene" i poklopi mi slušalicu. Ja ne znam šta ona traži kad ona ima 42god, valjda nekog dečeca hahaha Ja sam joj samo htio doživjeti te sise, malo tittyfuck i tak.
Mozda je mislila da ste skolske kolege pa joj bilo neugodno. :)
 
Ja sam je zvao, dogovorili da dođem za sat vremena, na kraju razgovora pita me koliko imaš godina, ja kažem 42, kaže mi" a ne nisi ti za mene" i poklopi mi slušalicu. Ja ne znam šta ona traži kad ona ima 42god, valjda nekog dečeca hahaha Ja sam joj samo htio doživjeti te sise, malo tittyfuck i tak.
U 10 godina koliko se bavim ovim sportom nijedna me nije to pitala:ROFLMAO:. Koliko vidim nisi bog zna što propustio.
 
Ja sam je zvao, dogovorili da dođem za sat vremena, na kraju razgovora pita me koliko imaš godina, ja kažem 42, kaže mi" a ne nisi ti za mene" i poklopi mi slušalicu. Ja ne znam šta ona traži kad ona ima 42god, valjda nekog dečeca hahaha Ja sam joj samo htio doživjeti te sise, malo tittyfuck i tak.
Kolko paravti je krmaca rekla?
 
Jel netko bio kod ove u skorije vrijeme? Slovenska...
Ja sam bio prije cca 5 godina, jos je bila na kvatricu. Fit, utegnuta,sise prekrasne, tetovaža na trbuhu...
Onda, koliko sam brojao, bila mi je 17 na listi... 😀
 
Zna li netko nešto o ovoj? Poznat mi je nekako oglas, ali ga ne mogu smjesti. Trenutno se ne javlja na telefon.
 
Zna li netko nešto o ovoj? Poznat mi je nekako oglas, ali ga ne mogu smjesti. Trenutno se ne javlja na telefon.
Da nije kolegica od one Tihane, tako joj nekako ide korisničko ime?
Za tu Tihanu su bili komentari da je narkomanka i da ima neki lik što upada u sobu. Možda se varam, ali tako mi izgleda, a neda mi se ići jer mi nije privlačno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh