ZAGREB - Jel bio tko?

Pa ti cekaj. Zamisli kurvu cekas ispred zgrade ko neki bilde. Sljedece godine ce cijene biti 120e za pola sata zbog ovakvih
Sigurno se i njoj događa da netko dogovori termin pa joj se ne pojavi.
Prošetaš krug, sjedneš na piće ili u auto pa pričekaš malo. Cijena je druga priča , tu nemam tolerancije da dajem neke veće cifre.
 
Sigurno se i njoj događa da netko dogovori termin pa joj se ne pojavi.
Prošetaš krug, sjedneš na piće ili u auto pa pričekaš malo. Cijena je druga priča , tu nemam tolerancije da dajem neke veće cifre.
Pa kad vide da im ne smeta sto si ceko. Sigurno razmisljaju u glavi ma necu mu ni smetati ako kazem 10 20 eura vise. I tako svakom sljedecem. I kao sto vec rekoh ovo na PO je postalo teski ocaj.moras pisati poruke dogovarati kao da izlazim sa curom jbt. A cijene da ne spominjem. Sa 300kn 30min je otislo na 500.ako to nekome pase nek izvoli.
 
Pa kad vide da im ne smeta sto si ceko. Sigurno razmisljaju u glavi ma necu mu ni smetati ako kazem 10 20 eura vise. I tako svakom sljedecem. I kao sto vec rekoh ovo na PO je postalo teski ocaj.moras pisati poruke dogovarati kao da izlazim sa curom jbt. A cijene da ne spominjem. Sa 300kn 30min je otislo na 500.ako to nekome pase nek izvoli.
Kada čekaš udri u šali jel može 15 min gratis ili kakav popust pa zna proći.
 
Kurve hvatati na foru da je i nama vrijeme novac je blesavo. Odmah napad. Pred ulazom sam,ako si se predomislila imam drugu jeftiniju u rezervi. Javi mi se u roku odmah.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh