ZAGREB - Jel bio tko?

Bok izgubio okladu trebam jebat kurvu. Imate neke preporuke samo da je sto urednija da se ne moram bojat da poberem neku bolest i da izgleda ok
 

Pozdrav ekipa.
Tražim na tražilici po imenu oglasa, linku,broju moba.. medjutim ne mogu nigdje ništa pronaći..
Zna li netko gdje ima neka recenzija za ovu ili ako je netko bio njegov komentar,hvala.
 

Bio danas kod nje,masaza sa rucnim.sto se mene tice,jako dobra masaza i jos bolji zavrsetak
200 30 min, 300 1h.
Iduci put uzimam sat vremena definitivno
 
Netko bio i kakva je s odnosu na slike?
 
Neko provjerio?
 

Bio danas kod nje,masaza sa rucnim.sto se mene tice,jako dobra masaza i jos bolji zavrsetak
200 30 min, 300 1h.
Iduci put uzimam sat vremena definitivno
Brusina i ja zube za tu masažu ali neznam zašto ima ovak golišavih slika a kaže da je sex isključen?
 
Bok ekipa, jel neko u zadnje vrijeme bio kod one sitne utegnute milifice Mie kod Bundeka? Bio prije dosta vremena, pa me zanima jel zadržala nivo kvalitete da opet posjetim
 

Netko bio i kakva je s odnosu na slike?

bio sam po ljeti na oglasima kokana i nonybest (baš je bila ova snježa) , to su žene od oko 40g španjolke , neznaju beknut engleski , slike su prave - ali možda stare par godina , čim pošaljete bok na wacap dobite odgovor , iako piše donji grad nisu u samom centru, nisam stavljao recenziju jer nisam baš bio zadovoljan uslugom , ima ih i na EGEu ali pola navedenog ne rade , samo gledaju da vas odrade što prije

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh