ZAGREB - Jel bio tko?

Ajde javi, javio se ali veli da je zauzeta danas.
Sprijecilo me nesto pa se nije otislo, vracam se taman od Karle kod interspara tako da cu za nju piati danas.

Karla interspar

Koliko sam vidio sve ste vec opisali za nju, meni godine ne smetaju jer sam ja jos u dvadesetima i volim zene njezinog godista.
Prvi put kod nje, relativno sam zadovoljan i otici cu ponovo. Nije me mogla cijelog u usta jer sam širih dimenzija, ali vrlo dobar oralni daje. 8.5/10.
Akcija 7/10, meni je dovoljno uska.
Nije mi dala zguza jer sam joj kao prevelik.
Oralno bez zastite, akcija sa.
Ne pozuruje, dobra za razgovor.
400 krznenih zivotinja, nisam gledao na vrijeme ali mislim sve skupa 30-ak minuta.
Ukupni dojam 8/10
 
Sprijecilo me nesto pa se nije otislo, vracam se taman od Karle kod interspara tako da cu za nju piati danas.

Karla interspar

Koliko sam vidio sve ste vec opisali za nju, meni godine ne smetaju jer sam ja jos u dvadesetima i volim zene njezinog godista.
Prvi put kod nje, relativno sam zadovoljan i otici cu ponovo. Nije me mogla cijelog u usta jer sam širih dimenzija, ali vrlo dobar oralni daje. 8.5/10.
Akcija 7/10, meni je dovoljno uska.
Nije mi dala zguza jer sam joj kao prevelik.
Oralno bez zastite, akcija sa.
Ne pozuruje, dobra za razgovor.
400 krznenih zivotinja, nisam gledao na vrijeme ali mislim sve skupa 30-ak minuta.
Ukupni dojam 8/10
Koja je to?
 
Sprijecilo me nesto pa se nije otislo, vracam se taman od Karle kod interspara tako da cu za nju piati danas.

Karla interspar

Koliko sam vidio sve ste vec opisali za nju, meni godine ne smetaju jer sam ja jos u dvadesetima i volim zene njezinog godista.
Prvi put kod nje, relativno sam zadovoljan i otici cu ponovo. Nije me mogla cijelog u usta jer sam širih dimenzija, ali vrlo dobar oralni daje. 8.5/10.
Akcija 7/10, meni je dovoljno uska.
Nije mi dala zguza jer sam joj kao prevelik.
Oralno bez zastite, akcija sa.
Ne pozuruje, dobra za razgovor.
400 krznenih zivotinja, nisam gledao na vrijeme ali mislim sve skupa 30-ak minuta.
Ukupni dojam 8/10
Jel to ova?
Stavis link na Elenu?
Vjerovatno ova
 
Jel to ova?

Vjerovatno ova
Je, karla je ta sa oba oglasa.
Slike su njene, o 35 nema nikakvog govora, moja procjena je bliza 40-45
 
Recenzija No2:

2) Dve kobiletine na Kajzerici kaj masiraju 'u paru'
Crna je napumpana u sisama i cobama ali sve u svemu polu debela prasica koja misli da je top picka a plava je jadnica jako sjebanog tena,bez sisa i jaaako joj nije jasno kaj ona tam uopce radi.,🙄
Masaza je lakrdija i traje 1-3min a drkica i pljugica katastrofa u svakom zamislivom smislu...
Prostor je jadan i kobile zive sa pesom Shiba Inu kaj je dodatan minus ak mene pitate...
Ukratko: Izbjegavati pod svaku cijenu!
Aj da nema na forumu ...
 
Preko telefona ima glas poput andjela
Pozelis odmah bit kod nje
Al kad dodes samo ceka da te rijesi
Kad sam ja bio bila je na spanskom, pa je neko od kolega bio napiso da je bila i na vrbanima.
300 vjevericki za masazu s nekim bezveznim hj. I ovo sta kolega kaze, slusa cajke. Meni osobno ne smetaju jer ih i ja slusam.
Ima gorih, ali zato ima i puno puno boljih
 
 
Preko telefona ima glas poput andjela
Pozelis odmah bit kod nje
Al kad dodes samo ceka da te rijesi
Kad sam ja bio bila je na spanskom, pa je neko od kolega bio napiso da je bila i na vrbanima.
300 vjevericki za masazu s nekim bezveznim hj. I ovo sta kolega kaze, slusa cajke. Meni osobno ne smetaju jer ih i ja slusam.
Ima gorih, ali zato ima i puno puno boljih
Bio sam kod nje, pobjegao glavom bez obzira, ne bacajte pare
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh