CRNA LISTA - Sve županije

Izbjegavajte!!!
Simpaticna preko telefona, dogovorim masazu i dodem u Spansko, blizina Antunovica, u stanu mi odma ocitala bukvicu, legni, pocela me masirati, malo malo pa kao plese, uvrce se bezveze, smijes dirati pa nesmijes, nije psihicki bas stabilna, ustao se i otisao, prije toga me izvrijedala bez razloga, 300kn pola sata, nikad vise
To je teška kamenjarka, slično iskustvo sam imao....ali ima vrhunsko tjelo....
 
Iskusio,
Plese bezveze, i za 3 min me okrene i pita hocu li svrsit
Posvadali se i na moj zahtjev vratila mi 100 kn, nisam htio ni svrsit...izbjegavajte
Drzala mi lekciju o zivotnoj skoli, nisam svrsio i pobjegao glavom bez obzira, mene je masirala 20 min i 5 min rucno i isto hocu li svrsiti, naravno da nisam
 
+385996884844
Pamela Kruge

Pokušao doći do nje prije 2-3 tjedna, prvo kaže jednu adresu pa drugu adresu, onda se ne javlja niti odgovara na poruke.
 
Uplata unaprijed,jasno upozorenje…a i da nije,po ovoj poruci koju je poslala…bolje ga izdrkat nego imati posla sa osobom koja mušterije otvoreno naziva debilima
Slažem se, inače ja sam bio kod nje i prije nije bila tolko nadrkana, ali očito slijedom loših iskustava s klijentima se pokvarila, i sad su joj svi debili, ovo ono.. pa ko je tjera da se bavi s tim, ima i drugog posla, a ovakav mail slati potencijalnom klijentu je totalni turn off
 
Slažem se, inače ja sam bio kod nje i prije nije bila tolko nadrkana, ali očito slijedom loših iskustava s klijentima se pokvarila, i sad su joj svi debili, ovo ono.. pa ko je tjera da se bavi s tim, ima i drugog posla, a ovakav mail slati potencijalnom klijentu je totalni turn off
Shvacam da ima jako puno idiota,ali tako se jednostavno ne razgovara sa mušterijama od kojih živiš
 
Zasto? Bas sam si mislio otici do nje
pročitaj moju recenziju i trebalo bi ti biti jasno
ako i tada ne bude, evo ukratko...ženska je kvarna do kosti, nakon što platiš - a to je prije početka 'usluge' - kreće njena utrenirana predstava o tome da ne može ništa i da može jako kratko. ili psihotična ili drogirana ili oboje prevarantica. jedino jebanje koje se s njom dogodi je ono mušterije u mozak. osim ako nisi tip koji to sve prebrika pa ti se sex svede na udaranje majmuna u rupu, ali jebeš takav život....
 
Zasto? Bas sam si mislio otici do nje
pročitaj moju recenziju i trebalo bi ti biti jasno
ako i tada ne bude, evo ukratko...ženska je kvarna do kosti, nakon što platiš - a to je prije početka 'usluge' - kreće njena utrenirana predstava o tome da ne može ništa i da može jako kratko. ili psihotična ili drogirana ili oboje prevarantica. jedino jebanje koje se s njom dogodi je ono mušterije u mozak. osim ako nisi tip koji to sve prebrika pa ti se sex svede na udaranje majmuna u rupu, ali jebeš takav život....
O ukusima se ne raspravlja, ali...
Kod Elena sam bio barem 7-8 puta, i ni jednom nisam doživio da je bila niti ona niti prostor u kojem je radila neuredan. I za razliku od većine cura na PO njene su slike i stvarno je zgodna i slatka cura. Osobno sam bio zadovoljan uslugom i kao što sam već jednom napisao Elena nije ultimativna jebačica i nije energična kao Pantera (kod koje nisam bio) ili Marina Zapruđe, ali nije ni drvena kao što to neki pišu niti požuruje (istina skoro uvijek dogovorim sat vremena) pa meni u mojim 50-ima uspiju 2 seksa, a to što je nekima problem njeno insistiranje na higijeni to više govori o njima nego o njoj. I sigurno je među top 3 PO po izgledu i to je meni kao ljubitelju mladih cura već dovoljno ali meni je i njen sex baš OK
 
pročitaj moju recenziju i trebalo bi ti biti jasno
ako i tada ne bude, evo ukratko...ženska je kvarna do kosti, nakon što platiš - a to je prije početka 'usluge' - kreće njena utrenirana predstava o tome da ne može ništa i da može jako kratko. ili psihotična ili drogirana ili oboje prevarantica. jedino jebanje koje se s njom dogodi je ono mušterije u mozak. osim ako nisi tip koji to sve prebrika pa ti se sex svede na udaranje majmuna u rupu, ali jebeš takav život....
Lijepo ako je bahata uzmeš joj natrag lovu.Odeš,pozdravis se i čao.Ne kužim kako ti netko za tvoju lovu može srati i postavljat ultimatume??? Meni muškarcu od 46g koji sam došao na sex jedna klinka od 25g počne srati i svoje uvjete postavljat za nešto što plačam....nema šanse...uzimam lovu natrag,steram je u 3pm a ak se pojavi neki njezin,odvalim i njega i još ih pitam dal bi voljeli da pozovem muriju ako nešto ne štima.?? Da vidiš kako su pitomi,pogotovo njezin "dečko".
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh