CRNA LISTA - Sve županije

samo budeš kučak i okreneš se na vratima...ako je ona kuja, budi i ti smrad, kada vidim da seru s slikama dogovorim se i ciao bella...
 
A ti si očekivao prave slike?
Jel se i tebi javila preko poruke?
javila se meni...traži 1000 kuna,poslao sam joj slijedeće pismo....pretjerala si....do ne tako davno radila si to za 600 kuna sat.....neću ti pametovati ali mislim da ćete uskoro sve ostati bez klijenata....tih 1000 kuna nije puno za 10% mogućih klijenata ostatak od 90% to ne može financirati,znači u konačnici gubiš i ti....čitaj si malo forume i recenzije....dobronamjeran savjet,ne zamjeri....lijep ti pozdrav i sretno.........
Znači kad dobiju ovakve odgovore od 70% klijenata prestat će biti tako bahate
 
javila se meni...traži 1000 kuna,poslao sam joj slijedeće pismo....pretjerala si....do ne tako davno radila si to za 600 kuna sat.....neću ti pametovati ali mislim da ćete uskoro sve ostati bez klijenata....tih 1000 kuna nije puno za 10% mogućih klijenata ostatak od 90% to ne može financirati,znači u konačnici gubiš i ti....čitaj si malo forume i recenzije....dobronamjeran savjet,ne zamjeri....lijep ti pozdrav i sretno.........
Znači kad dobiju ovakve odgovore od 70% klijenata prestat će biti tako bahate
Misli si ona: "Mlada sam pa mogu naplatiti više. Pa tko hoće neka plati."
 
javila se meni...traži 1000 kuna,poslao sam joj slijedeće pismo....pretjerala si....do ne tako davno radila si to za 600 kuna sat.....neću ti pametovati ali mislim da ćete uskoro sve ostati bez klijenata....tih 1000 kuna nije puno za 10% mogućih klijenata ostatak od 90% to ne može financirati,znači u konačnici gubiš i ti....čitaj si malo forume i recenzije....dobronamjeran savjet,ne zamjeri....lijep ti pozdrav i sretno.........
Znači kad dobiju ovakve odgovore od 70% klijenata prestat će biti tako bahate
Nisam shvatio sve🙃 Nasao sam recenziju od promatraca da je 600 kn pol sata, 1000 kn sat. Jesi ti bio kod nje pa si dao 600 za sat, pa slijedeci put kad si ju kontaktirao ti rekla da je sad 1000 sat ili?
 
javila se meni...traži 1000 kuna,poslao sam joj slijedeće pismo....pretjerala si....do ne tako davno radila si to za 600 kuna sat.....neću ti pametovati ali mislim da ćete uskoro sve ostati bez klijenata....tih 1000 kuna nije puno za 10% mogućih klijenata ostatak od 90% to ne može financirati,znači u konačnici gubiš i ti....čitaj si malo forume i recenzije....dobronamjeran savjet,ne zamjeri....lijep ti pozdrav i sretno.........
Znači kad dobiju ovakve odgovore od 70% klijenata prestat će biti tako bahate
Lijepo si joj napisao,situacija bi se promijenila kad bi dobivale vise takvih poruka…
 
Rotem35 cuvajte ga se to je lik tu sa foruma , salje u inbox šatro cure koje je on jebo da im se moze javit, a naravno trazi a bon kasnije..
 
E tako je. Nisam u šoku samo nisam mogao na ovom jebenom forumu naći tu crnu listu. Nisam ja opljačkan, nego moj prijatelj. U svakom slučaju ,ne zovite. Mada bih ja volio da se dogovorimo ko ljudi i napravimo im neku sačekušu.
 
Evo,posto je kolega Diskretan Varaždinac vjerovatno u šoku od toga kaj su ga opljačkali…
Ja cu staviti ovo na crnu listu

Znaci ljudi…
Nemojte zvati ovaj oglas,jer su neke ljude opljackali i uzeli im novac cigani…
Uz sve navedeno,ženska u oglasu je narkomanka i ima 34kg…
Zaobilaziti u širokom luku…
E tako je. Nisam u šoku samo nisam mogao na ovom jebenom forumu naći tu crnu listu. Nisam ja opljačkan, nego moj prijatelj. U svakom slučaju ,ne zovite. Mada bih ja volio da se dogovorimo ko ljudi i napravimo im neku sačekušu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh