ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav bio sam davno kod ove jedne ljepotice,dali netko zna nesto o njoj,nema oglasa vex duze vrijeme...jel bio neko,i jel ima neki kontakt?

 
Slatka tajna je dosta dugo u opticaju jedno 4 godine sigurno bio sam kod nje među prvima kad je pocela radit tada je bila dosta zgodnija i mrsavija seks se oblacila stikle haljinice bila uvjek nasminkana dugi nokti
Sad se dosta udebljala i zapustila niti se sminka doceka ili gola ili u nekim gacama ko stara baba tako da nije vise neka sreca s njom
 
Slatka tajna je dosta dugo u opticaju jedno 4 godine sigurno bio sam kod nje među prvima kad je pocela radit tada je bila dosta zgodnija i mrsavija seks se oblacila stikle haljinice bila uvjek nasminkana dugi nokti
Sad se dosta udebljala i zapustila niti se sminka doceka ili gola ili u nekim gacama ko stara baba tako da nije vise neka sreca s njom
Istina!
 
Wau bila bi ponajbolja!, ako je suditi po slici/slikama!.... ako nije prevara tipa bon, aircash, ma jos bi dobro prosli ako jesu njene slike al od prije 5 god, al samo da je stvarna i radi......
 
Slatka tajna je dosta dugo u opticaju jedno 4 godine sigurno bio sam kod nje među prvima kad je pocela radit tada je bila dosta zgodnija i mrsavija seks se oblacila stikle haljinice bila uvjek nasminkana dugi nokti
Sad se dosta udebljala i zapustila niti se sminka doceka ili gola ili u nekim gacama ko stara baba tako da nije vise neka sreca s njom
I ima puno više od 25 godina
 
Pozdrav ljudi,dali ima netko za preporucitu neku plavusicu da ima cca 30 do 40 godina i da nije debela,da je normalne grade?cijena nije bitna

Ali da je neka nasa,da nije strankinja
 
Seksipilna crnka, izraženih prirodnih atributa, 25 god

Ja sam zavodljiva crnka, 25 godina, prirodno istaknutih atributa. Tražim muškarce spremne istražiti horizonte strasti i užitka. Očekuje te…

Više informacija potražite u oglasu
28.06.2024. JEL BIO TKO SA NJOM
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh