ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo vam "babe iz bunara", povremeno uskoči kad cura ne može. Prije pimp od Nele, Nere, Klaudije..... , a sad od ove visoke 22god.
Sutra će biti drugi oglas i svaki dan drugi broj mob. Tekst cijelog oglasa
NOVO
Strastvena i vatrena damica 42 god
velikih grudi pružit će ti ugodna I strastvena
druženja .
Dođi mačak!
100%MOJE SLIKE I KLIMATIZIRANO.
BEZ SMS I +385998258123
 
Da malo prekinemo spamanje evo i neka recenzija
Stan u podrumu, koliko sam čitao tamo je već i boravila.
Dogovor lagan i drži se termina, odmah kaže adresu i šifru za ulazak.
Dočekala me u nekoj haljini, ponudila tuš ako hoću, odmah iz ormara vadi čisti ručnik, ali sam se otuširao doma prije dolaska kao i uvijek pa je rekla da ne treba.
Dogovorio pola sata za 100e.
Pitao sam kad je stigla rekla je da jučer i da joj je to prvi put u zg-u što znači da laže🙄, isto tako je rekla da je iz crne gore što je opet laž 😅
Da napomenem slike nisu njene, ali cura je zgodna, sise isto tako meni su super, viseče al prirodne.
Pušenje bez kondoma koje mi je bilo odlično, za sex pita kako hoću, koju pozu.
U sexu dosta glumata i stenje bezveze, nije uska barem nisam primijetio kako je netko rekao.
Pitao sam kud mogu svršiti rekla je da po tijelu, svršio sam po sisama.
Nakon toga otišao sam se otuširati, kod izlaska iz zgrade sastao sam se sa nekim likom koji je baš ulazio nakon što sam otvorio vrata od zgrade, siguran sam da je išao kod nje jer je rekla da ima već idućeg klijenta.
Još da napomenem da se nije otuširala nakon seksa nego samo obrisala u wc-u malo vodom.
Ako čita ovaj forum, pozz za njega🤣🤣🤣
A prije tebe kolko ju je pregazilo,malo se zapitaj rista
Da malo prekinemo spamanje evo i neka recenzija
Stan u podrumu, koliko sam čitao tamo je već i boravila.
Dogovor lagan i drži se termina, odmah kaže adresu i šifru za ulazak.
Dočekala me u nekoj haljini, ponudila tuš ako hoću, odmah iz ormara vadi čisti ručnik, ali sam se otuširao doma prije dolaska kao i uvijek pa je rekla da ne treba.
Dogovorio pola sata za 100e.
Pitao sam kad je stigla rekla je da jučer i da joj je to prvi put u zg-u što znači da laže🙄, isto tako je rekla da je iz crne gore što je opet laž 😅
Da napomenem slike nisu njene, ali cura je zgodna, sise isto tako meni su super, viseče al prirodne.
Pušenje bez kondoma koje mi je bilo odlično, za sex pita kako hoću, koju pozu.
U sexu dosta glumata i stenje bezveze, nije uska barem nisam primijetio kako je netko rekao.
Pitao sam kud mogu svršiti rekla je da po tijelu, svršio sam po sisama.
Nakon toga otišao sam se otuširati, kod izlaska iz zgrade sastao sam se sa nekim likom koji je baš ulazio nakon što sam otvorio vrata od zgrade, siguran sam da je išao kod nje jer je rekla da ima već idućeg klijenta.
Još da napomenem da se nije otuširala nakon seksa nego samo obrisala u wc-u malo vodom.
Ako čita ovaj forum, pozz c

Da malo prekinemo spamanje evo i neka recenzija
Stan u podrumu, koliko sam čitao tamo je već i boravila.
Dogovor lagan i drži se termina, odmah kaže adresu i šifru za ulazak.
Dočekala me u nekoj haljini, ponudila tuš ako hoću, odmah iz ormara vadi čisti ručnik, ali sam se otuširao doma prije dolaska kao i uvijek pa je rekla da ne treba.
Dogovorio pola sata za 100e.
Pitao sam kad je stigla rekla je da jučer i da joj je to prvi put u zg-u što znači da laže🙄, isto tako je rekla da je iz crne gore što je opet laž 😅
Da napomenem slike nisu njene, ali cura je zgodna, sise isto tako meni su super, viseče al prirodne.
Pušenje bez kondoma koje mi je bilo odlično, za sex pita kako hoću, koju pozu.
U sexu dosta glumata i stenje bezveze, nije uska barem nisam primijetio kako je netko rekao.
Pitao sam kud mogu svršiti rekla je da po tijelu, svršio sam po sisama.
Nakon toga otišao sam se otuširati, kod izlaska iz zgrade sastao sam se sa nekim likom koji je baš ulazio nakon što sam otvorio vrata od zgrade, siguran sam da je išao kod nje jer je rekla da ima već idućeg klijenta.
Još da napomenem da se nije otuširala nakon seksa nego samo obrisala u wc-u malo vodom.
Ako čita ovaj forum, pozz za njega🤣🤣🤣
A Jesi se zapitao mozda, koliko je prije tebe likova bilo a nije se tusirala
 
Evo vam "babe iz bunara", povremeno uskoči kad cura ne može. Prije pimp od Nele, Nere, Klaudije..... , a sad od ove visoke 22god.
Sutra će biti drugi oglas i svaki dan drugi broj mob. Tekst cijelog oglasa
NOVO
Strastvena i vatrena damica 42 god
velikih grudi pružit će ti ugodna I strastvena
druženja .
Dođi mačak!
100%MOJE SLIKE I KLIMATIZIRANO.
BEZ SMS I +385998258123
Bio kod nje prije neka 2,3 mjeseca..nista specijalno osim sisa.
50 eura drkanje sisama i malo orala 60 eura sa odnosom.
 

Upravo bio, bosanska ima 50 godina, čini mi se da ju netko pazi da je bio netko u sobi pored pušio cigaru i gledao TV..cice 2 i naravno u jednom trenu kad sam izvadio mi se spustio nakraju nije htjela vise ni pusit nit dat da ju jebem, kaze nemoze umorila se danas. 1/10
Ta već 20 godina ima 31 godinu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh