ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ta je vec varala, nekad proslo ljeto je bio post da ona i frendica iperiraju u 2 stana negdje u Sigetu, i meni je probala prodat spiku, pa kad sam joj stisnuo 2 samara pricala je da joj treba za dijete
 
Nemoj mi sad stavljati sol na ranu
Ma samo te tješim. Jebeš 150€, ako baš želiš jebati odi na EGE i sve dogovoriš u pet poruka. Međutim, ova tvoja priča je uzbudljiva i vrijedi više od 150€, barem ja tako na to gledam. Jebanje je uobičajeno, ali put do jebanja može uvijek biti puno zanimljiviji od samog tog čina.
 
Ja bih nju izbjegao pod svaku cijenu. Pogledaj što ona sve zahtijeva i kako želi da se s njom komunicira. U suštini, da je normalna to uopće ne bi pisala. Klasični ženski psiho, a da je plavuša vjerojatno bi je Hitchcock režirao u nekom svom filmu. Osobno kada čitam njen oglas seks mi je u drugom planu jer sam više zabrinut za vlastiti život.
Ženska je žešće umišljena, uvrijedila se kad sam je pitao da li prima danas klijente.
 
PROČITAJTE DO KRAJA. Znači jučer sam doživio najgore iskustvo do sad, naime gospođica je imala oglas na lj.o. pod nickom Ivana, i pazi sad dogovorimo se da je pokupim kod arena centra pa ćemo odnos obaviti u autu za cijenu od 100e, i dođem kod arene, sjedne u auto i kaže daj mi novce pošto sam već ušla u auto i nagovara me da uzmem sat vremena uz doplatu i da će ona uzeti prostor za još 50e (već sam joj dao 100). Prostor je bio par ulica dalje, i izađe iz auta i kaže parkiraj tamo preko, dok sam došao do zgrade stiže mi poruka da kao nemože dobiti stan, da nemože sad ništa te da če mi novce uplatiti prek aircasha ili prek banke i nestane u nepoznatom smjeru, ja joj šaljem poruke da barem vrati 100e nek si 50 zadrži, nešto izmotava kao hoće-neće nije ona kriva ovo ono i na kraju ostao bez 150eura. Ako ikome ovo pomaže ženska je crne duže kose, jače građe i ima manjak pigmenta po rukama, nisam pročitao nikakva iskustva s njom do sad na forumu, a oglašava se već duže vrijeme, pa čisto da netko ne nasjedne ko ja. Ovo mi se dogodilo prvi put u životu i sad pitanje, jel ću ispast glup ako slučaj odem prijaviti na policiju??
Đaba ti policija.... pred 15 g sam i ja slično prošao ali u Osjeku...tko zna..možda je ista...😂 ali mene dočekala na skuteru i došla iz suprotnog smjera....ja joj platio i rekla da idem za njom....do sam se ja okrenuo u uskoj ulici....jbg...već je ona bila tko zna gdje....sad da mi se to dogodi mislim da bi joj zube izbio...bez obzira što je žena...
 
Da malo prekinemo spamanje evo i neka recenzija
Stan u podrumu, koliko sam čitao tamo je već i boravila.
Dogovor lagan i drži se termina, odmah kaže adresu i šifru za ulazak.
Dočekala me u nekoj haljini, ponudila tuš ako hoću, odmah iz ormara vadi čisti ručnik, ali sam se otuširao doma prije dolaska kao i uvijek pa je rekla da ne treba.
Dogovorio pola sata za 100e.
Pitao sam kad je stigla rekla je da jučer i da joj je to prvi put u zg-u što znači da laže🙄, isto tako je rekla da je iz crne gore što je opet laž 😅
Da napomenem slike nisu njene, ali cura je zgodna, sise isto tako meni su super, viseče al prirodne.
Pušenje bez kondoma koje mi je bilo odlično, za sex pita kako hoću, koju pozu.
U sexu dosta glumata i stenje bezveze, nije uska barem nisam primijetio kako je netko rekao.
Pitao sam kud mogu svršiti rekla je da po tijelu, svršio sam po sisama.
Nakon toga otišao sam se otuširati, kod izlaska iz zgrade sastao sam se sa nekim likom koji je baš ulazio nakon što sam otvorio vrata od zgrade, siguran sam da je išao kod nje jer je rekla da ima već idućeg klijenta.
Još da napomenem da se nije otuširala nakon seksa nego samo obrisala u wc-u malo vodom.
Ako čita ovaj forum, pozz za njega🤣🤣🤣
 
Da malo prekinemo spamanje evo i neka recenzija
Stan u podrumu, koliko sam čitao tamo je već i boravila.
Dogovor lagan i drži se termina, odmah kaže adresu i šifru za ulazak.
Dočekala me u nekoj haljini, ponudila tuš ako hoću, odmah iz ormara vadi čisti ručnik, ali sam se otuširao doma prije dolaska kao i uvijek pa je rekla da ne treba.
Dogovorio pola sata za 100e.
Pitao sam kad je stigla rekla je da jučer i da joj je to prvi put u zg-u što znači da laže🙄, isto tako je rekla da je iz crne gore što je opet laž 😅
Da napomenem slike nisu njene, ali cura je zgodna, sise isto tako meni su super, viseče al prirodne.
Pušenje bez kondoma koje mi je bilo odlično, za sex pita kako hoću, koju pozu.
U sexu dosta glumata i stenje bezveze, nije uska barem nisam primijetio kako je netko rekao.
Pitao sam kud mogu svršiti rekla je da po tijelu, svršio sam po sisama.
Nakon toga otišao sam se otuširati, kod izlaska iz zgrade sastao sam se sa nekim likom koji je baš ulazio nakon što sam otvorio vrata od zgrade, siguran sam da je išao kod nje jer je rekla da ima već idućeg klijenta.
Još da napomenem da se nije otuširala nakon seksa nego samo obrisala u wc-u malo vodom.
Ako čita ovaj forum, pozz za njega🤣🤣🤣
Ako je već tako smiješno za ovog lika koji je navodno išao poslije tebe....reci jel znaš koliko ih je bilo prije tebe? Zapitaj se🤔😆
 

Bio danas kod dotične u Zapruđu. Ako ništa drugo, žena je korektna, drži se dogovora, a u suštini to i je najvažnije jer se većina njih niti ne javlja na prokleti telefon. Oralni može bez i sa gumicom + sex, sve skupa 60€ za pola sata. Inače, na fotografijama nije ona. Žena ima otprilike između 40 i 45 godina, sise viseće oko trojke. U licu solidna, građa tak-tak i ima dosta madeža po tijelu. Poslušna je, radi vrlo dobar blowjob, ali u meni je problem jer mi se brzo diže, a još brže spušta. Nije žena kriva, jer ipak sam već i u godinama. Malo mi je pušila, malo mi je sjela na kurac, probao sam i doggy, ali mi se mali spustio tako da je to bila nemoguća misija. Naravno, svršio nisam, a težak je put od trnja do svršavanja u mojim godinama. Uglavnom, možete otići, žena je korektna, drži se dogovora i radi ono što joj se kaže. Međutim, ako očekujete neku ekstra ljepoticu možete ostati razočarani.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh