ZAGREB - Iskustva & recenzije

Znači još jedna koja masira u rukavicama.
Pa koji je k. tim ženama.
Zašto ne napišu u oglasu da masiraju u rukavicama, pa da vidimo tko će im doći.
Ni ne kaže ti kučka kad dođeš kod nje da masira u rukavicama, nego tek kad se skineš počne rukavice navlačit. I šta ćeš sad jadan bez gaća:) Uhvatila te na prepad.
Varaju pošten narod:)
Treba ih prijavit udruzi za zaštitu potrošača.
Kako je i jedan kolega s foruma napravio, kad je vidio rukavice, digo se momentalno, obukao i trazio pare nazad! Kuja je nekaj srala, moje vrijeme, ovo-ono...
Zaprijetio joj se i da vidis kad je vratila pare nazad, kuja bezobrazna i pokvarena!!!


Naravno da nitko ne bi dosao da pise u oglasu da "masira" u rukavicama. ZATO I NE PISE U OGLASU :D
 
Kako je i jedan kolega s foruma napravio, kad je vidio rukavice, digo se momentalno, obukao i trazio pare nazad! Kuja je nekaj srala, moje vrijeme, ovo-ono...
Zaprijetio joj se i da vidis kad je vratila pare nazad, kuja bezobrazna i pokvarena!!!


Naravno da nitko ne bi dosao da pise u oglasu da "masira" u rukavicama. ZATO I NE PISE U OGLASU :D
Zajebavo sam se :)
 
Bok ljudi, pitali ste vise puta koji Thai Salin judi nesto vise, salon je Super Thai Centar u Palmoticevoj. Curke su mlade Thai cca izmedju 30 i 40 god.. zgodne mrsave i rade pravu Thai masazu ALI. uzmete OIL massage i na kraju vas cura pita za drkicu 30€ i ja uzeo. onda me par min kasnije pita da ako hocu mozemo se dogovoriti za nesto nakon posla i to sam dogovorio.
znaci 150€ seva kod mene doma.. curka dosla uberom. oral bez kondoma.. polizala me cijelog. za sada jedno od boljih iskustava za te pare.. eto tko voli Thai curke
 
Bok ljudi, pitali ste vise puta koji Thai Salin judi nesto vise, salon je Super Thai Centar u Palmoticevoj. Curke su mlade Thai cca izmedju 30 i 40 god.. zgodne mrsave i rade pravu Thai masazu ALI. uzmete OIL massage i na kraju vas cura pita za drkicu 30€ i ja uzeo. onda me par min kasnije pita da ako hocu mozemo se dogovoriti za nesto nakon posla i to sam dogovorio.
znaci 150€ seva kod mene doma.. curka dosla uberom. oral bez kondoma.. polizala me cijelog. za sada jedno od boljih iskustava za te pare.. eto tko voli Thai curke
Koliko je kolacica ta oil masaza? I sto dobis sa tim sve. Hvala na odgovoru
 
Oil masaza je ona klasicna normalna masaza aroma uljem. Dobis masazu i kosta 35€ 1h.. ovo je najnormalniji Thai salon za masazu.
nema one thai mazase di ona klizi po tebi? Kak ste dosli na temu HJ? I da li se da dirati. Mislim tesko sa bi mene napalila samo sa hj mora biti nes vise. Sorry kaj smaram al bas me zanima tak nes.
 
nema one thai mazase di ona klizi po tebi? Kak ste dosli na temu HJ? I da li se da dirati. Mislim tesko sa bi mene napalila samo sa hj mora biti nes vise. Sorry kaj smaram al bas me zanima tak nes.
To je normalan studio za masazu.. nema diranja nema da klizi po tebi. normalan studio. skuzila je da me napalila i pitala dal zelim drkicu ( pitala je na nacin: sir tou want massage down ) i to je to.
 
Pozdrav svima:)
Pomozite mi da pronađem Laru (ne znam zove li se tako i za pravo i na oglasu) koja je nudila "masažu čitavog tijela", jasno, sa sretnim završetkom, ali i s masažom prostate. Radila je u stanu u zgradi negdje blizu zagrebačke Arene, barem je tamo bila prije oko godine dana. Znam da joj je u oglasu pisalo "seks isključen". Prilično je neugledna, ali i ugodna. Prostor čist i uredan, masaža izvrsna. Zna li netko o kome govorim?
 
Bok ljudi, pitali ste vise puta koji Thai Salin judi nesto vise, salon je Super Thai Centar u Palmoticevoj. Curke su mlade Thai cca izmedju 30 i 40 god.. zgodne mrsave i rade pravu Thai masazu ALI. uzmete OIL massage i na kraju vas cura pita za drkicu 30€ i ja uzeo. onda me par min kasnije pita da ako hocu mozemo se dogovoriti za nesto nakon posla i to sam dogovorio.
znaci 150€ seva kod mene doma.. curka dosla uberom. oral bez kondoma.. polizala me cijelog. za sada jedno od boljih iskustava za te pare.. eto tko voli Thai curke
bio sam prošle godine tamo ali se nije niš nudilo ..mislim da je to do maserke individualno
 

Ima netko iskustva s dotičnom? lokacija oko tržnice na Utrinama. Rekla je 60 europljana za pola sata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh