ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ljudi moji završio kod ove jer me sjebale tri prije nje, bolje da sam ga doma izdrkao ova ubije svaku volju za seksom. Da počnem ispočetka, nazovem i kaže mi u toliko i toliko dođi i zvoni na ulazu, ja zaboravio pitati koje ime i zovem ju ispred ulaza, ovo je bitno jer je ona meni računala to vrijeme ko da smo se jebali jer sam kasnio kod nje. Ok dođem ja kod nje kaže tuširanje koje ide u vrijeme seksa. Pita me kak hoću ajde rekoh pušenje pa seks, puši nikako dvije minute i kaže dosta i navuče mi kondom i pita kako hoću, ja kažem ajde jaši, moram priznati da dobro jaše i kažem joj gledaj me, ali kaže da neće, za par minuta došao blizu da svršim rekoh daj odozada, ševim odozada umorim se i kaže ajd jaši još i ona neće kaže isteklo vrijeme. Pa jebem ti život ovo da je ona meni platila ne bi se ovako ponašala, na kraju izlazim i kaže mi izvini inače nisam takva, a ja ju prostrijelim pogledom. Više nemam volje ići ni kod jedne u Zagrebu bolje drkat doma.
 
Ljudi moji završio kod ove jer me sjebale tri prije nje, bolje da sam ga doma izdrkao ova ubije svaku volju za seksom. Da počnem ispočetka, nazovem i kaže mi u toliko i toliko dođi i zvoni na ulazu, ja zaboravio pitati koje ime i zovem ju ispred ulaza, ovo je bitno jer je ona meni računala to vrijeme ko da smo se jebali jer sam kasnio kod nje. Ok dođem ja kod nje kaže tuširanje koje ide u vrijeme seksa. Pita me kak hoću ajde rekoh pušenje pa seks, puši nikako dvije minute i kaže dosta i navuče mi kondom i pita kako hoću, ja kažem ajde jaši, moram priznati da dobro jaše i kažem joj gledaj me, ali kaže da neće, za par minuta došao blizu da svršim rekoh daj odozada, ševim odozada umorim se i kaže ajd jaši još i ona neće kaže isteklo vrijeme. Pa jebem ti život ovo da je ona meni platila ne bi se ovako ponašala, na kraju izlazim i kaže mi izvini inače nisam takva, a ja ju prostrijelim pogledom. Više nemam volje ići ni kod jedne u Zagrebu bolje drkat doma.
Za ovu se pisalo sto puta da nije dobra, i dalje ljudi idu kod nje. Koju posluku porati?
 
Ljudi moji završio kod ove jer me sjebale tri prije nje, bolje da sam ga doma izdrkao ova ubije svaku volju za seksom. Da počnem ispočetka, nazovem i kaže mi u toliko i toliko dođi i zvoni na ulazu, ja zaboravio pitati koje ime i zovem ju ispred ulaza, ovo je bitno jer je ona meni računala to vrijeme ko da smo se jebali jer sam kasnio kod nje. Ok dođem ja kod nje kaže tuširanje koje ide u vrijeme seksa. Pita me kak hoću ajde rekoh pušenje pa seks, puši nikako dvije minute i kaže dosta i navuče mi kondom i pita kako hoću, ja kažem ajde jaši, moram priznati da dobro jaše i kažem joj gledaj me, ali kaže da neće, za par minuta došao blizu da svršim rekoh daj odozada, ševim odozada umorim se i kaže ajd jaši još i ona neće kaže isteklo vrijeme. Pa jebem ti život ovo da je ona meni platila ne bi se ovako ponašala, na kraju izlazim i kaže mi izvini inače nisam takva, a ja ju prostrijelim pogledom. Više nemam volje ići ni kod jedne u Zagrebu bolje drkat doma.
Bez ljutnje, ali za nju su na forumu sve same negativne recenzije . Baci oko malo na ono što se piše na forumu prije nego odeš.
A vidiš i prema svemu što si napisao da ženska nije centrirana baš najbolje. Nešto u toj glavi ne štima.
Isteklo vrijeme?? Izvini .. ? koji k.??? Luda je ko šiba.
Pa tko njoj uopće dvaput dođe? Takvih nema garant.
I šta će kada iscrpi sve ove što se jednom zajebu i naravno nikad više ne dođu?
Opet u Konzumu radit. Glupača.
 
Bez ljutnje, ali za nju su na forumu sve same negativne recenzije . Baci oko malo na ono što se piše na forumu prije nego odeš.
A vidiš i prema svemu što si napisao da ženska nije centrirana baš najbolje. Nešto u toj glavi ne štima.
Isteklo vrijeme?? Izvini .. ? koji k.??? Luda je ko šiba.
Pa tko njoj uopće dvaput dođe? Takvih nema garant.
I šta će kada iscrpi sve ove što se jednom zajebu i naravno nikad više ne dođu?
Opet u Konzumu radit. Glupača.
Da ne vrijeđam radnice Konzuma, nek ide nekaj drugo delat. To htjedoh reći.
Sad mi se javila jedna forumašica koju je to jako pogodilo , pa se ovom prigodom ispričavam svim radnicama i radnicima Konzuma.
 
Ljudi moji završio kod ove jer me sjebale tri prije nje, bolje da sam ga doma izdrkao ova ubije svaku volju za seksom. Da počnem ispočetka, nazovem i kaže mi u toliko i toliko dođi i zvoni na ulazu, ja zaboravio pitati koje ime i zovem ju ispred ulaza, ovo je bitno jer je ona meni računala to vrijeme ko da smo se jebali jer sam kasnio kod nje. Ok dođem ja kod nje kaže tuširanje koje ide u vrijeme seksa. Pita me kak hoću ajde rekoh pušenje pa seks, puši nikako dvije minute i kaže dosta i navuče mi kondom i pita kako hoću, ja kažem ajde jaši, moram priznati da dobro jaše i kažem joj gledaj me, ali kaže da neće, za par minuta došao blizu da svršim rekoh daj odozada, ševim odozada umorim se i kaže ajd jaši još i ona neće kaže isteklo vrijeme. Pa jebem ti život ovo da je ona meni platila ne bi se ovako ponašala, na kraju izlazim i kaže mi izvini inače nisam takva, a ja ju prostrijelim pogledom. Više nemam volje ići ni kod jedne u Zagrebu bolje drkat doma.
Pozz...prijatelju malo procitaj imas more recenzija za navedenu...super da si probao...
 
Bok ekipa,zamolio bi za recenziju ako je bio tko uz ispriku ako se vec pisalo o toj curi.
 

Zgodna i jako lijepa. 60 novih pola sata, Vrbani. Masira u tangama. Body dosta energican, brzo prolazi sisama po ledima. Drkanje isto energicno. Meni osobno fali tu malo senzualnosti. Ponovio bi kad bi dala barem u usta.
 

Zaobilazit u širokom luku. Cura sve super preko telefona i kad sam došo kod nje, al masaža je bože sačuvaj.
Prvo, masira u jebenim rukavicama. Drugo, masira brzo i grubo, ni malo senzualno. Požuruje i totalno robotski sve odrađuje, baš sam se osjećao iskorišteno nakon što sam otišao. 1/10
 

Zaobilazit u širokom luku. Cura sve super preko telefona i kad sam došo kod nje, al masaža je bože sačuvaj.
Prvo, masira u jebenim rukavicama. Drugo, masira brzo i grubo, ni malo senzualno. Požuruje i totalno robotski sve odrađuje, baš sam se osjećao iskorišteno nakon što sam otišao. 1/10
Za nju ti na forumu ne postoji nijedna dobra recenzija ja mislim. Zao mi je da se nisi informiro prije i procito sta vecina kaze.
 
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Da li ima koja dlakava u Zagrebu? Ako ima može njen link? Hvala unaprijed. Do sad nisam imao sreće kod koje god da sam došao bila obrijana.
 

Zaobilazit u širokom luku. Cura sve super preko telefona i kad sam došo kod nje, al masaža je bože sačuvaj.
Prvo, masira u jebenim rukavicama. Drugo, masira brzo i grubo, ni malo senzualno. Požuruje i totalno robotski sve odrađuje, baš sam se osjećao iskorišteno nakon što sam otišao. 1/10
Znači još jedna koja masira u rukavicama.
Pa koji je k. tim ženama.
Zašto ne napišu u oglasu da masiraju u rukavicama, pa da vidimo tko će im doći.
Ni ne kaže ti kučka kad dođeš kod nje da masira u rukavicama, nego tek kad se skineš počne rukavice navlačit. I šta ćeš sad jadan bez gaća:) Uhvatila te na prepad.
Varaju pošten narod:)
Treba ih prijavit udruzi za zaštitu potrošača.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh