ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 350 kn je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze bili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve bec znate, pdlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vev kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks
 
Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 350 kn je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze bili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve bec znate, pdlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vev kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks
Koja ti je ova pod brojem 3 FF sisak cura?
Imas kakav kontakt od nje kako izgleda?
 
Kako izgleda ta cura koliko stara otprilike koliko trazi
Cura je sicusna, slatka, pomalo plaha ali strastvena. Mislim da voli da je se obrađuje obzirom da je mozes lizat za te pare. Za nesto vise mislim da joj se moras svidjet. Po mojoj procjeni 25. Jedam kolega je tu na forumu rekao 27 da ima (mozda je njemu rekla). Sve u svemu mlada i dobrog izgleda
 
Uspio konačno dohovorit...

Sve točno u oglasu: njene slike i mjere tak da cura ne mulja i ne sktiva, tj nema iznenađenja:.
U faci nije top ljepotica, meni je OK . cura je normalna, dosta priča reko bih sa željom da te opusti prijd akcije, a akcji može sve po dogovoru, surađuje i zna posao. Nisam pitao za anal.
Prostor: 10- uređeni apartman
Oral: 9- liže jaja, balavi, stavlja ga cijelog, mijenja tehnike
Sex: 8 3 poze probali, kad je gore vrhunski miješa
Izgled:7 -lijepo tijelo, sportašica, malo šlaufa po trbuhu i bokovkma, guza čvrsta
Šteta 70 za pol sata.
Lokacija Zapruđe kod pumpe
Pa prije dvije godine je imala 28
 
To se ne pita preko telefona, otiđi do nje i lijepo budi fin, pocni se ljubit s njom, pa ju malo lizi dolje i polako na finjaka probaj ga stavit bez i siguran sam da ce ti dati ali ce ti reci da ne svrsiis u nju
Daj se dogovori sam sa sobom, jel kurve jebeš bez kurtona ili sa kurtonom? Svakih par dana menjaš priču, ne mogu više da pohvatam koju teoriju braniš 😂
 
Cura je sicusna, slatka, pomalo plaha ali strastvena. Mislim da voli da je se obrađuje obzirom da je mozes lizat za te pare. Za nesto vise mislim da joj se moras svidjet. Po mojoj procjeni 25. Jedam kolega je tu na forumu rekao 27 da ima (mozda je njemu rekla). Sve u svemu mlada i dobrog izgleda
Imas kakav kontakt od te cure?
Jel crnka plavusa?
Aj molim te ak imas kakav broj ili nesto posalji. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh