ZAGREB - Iskustva & recenzije

Gdje, tu na forumu?
Računaj da će ti se na taj oglas javiti puno fejk-žena (dakle muškaraca) koji zajebavaju.

Ima jedna cura s Plavog oglasnika za koju piše da radi s parovima.
Cura je zbilja lijepa. Ponašanje je druga priča, ovisi kad naletiš. Ne bih baš htio garantirati da će biti dobro, ali možete probati pa ako vam ne bude dobro, možete tražiti dalje.

Stavljam njen oglas u nastavku, a od tebe bih molio da nam ovdje napišeš kako je s njom bilo, ako se s njom nađete.

 
Pozdrav. Prva poruka, registrirao se da pitam ovo: gdje se u Zagrebu moze pronaci (po mogucnosti online, da ne moram ici se nalaziti sa likovima po kaficima i slicno) dobra zenska za threesome sa zenom? Pare nisu problem, zelim da bude dobra full jer zena je puno izbirljivija od mene.
Brijem da na ege možeš platit neku utroje. Tak ćeš tak brže naći nego da stavljaš oglasnik.
 
Računaj da će ti se na taj oglas javiti puno fejk-žena (dakle muškaraca) koji zajebavaju.

Ima jedna cura s Plavog oglasnika za koju piše da radi s parovima.
Cura je zbilja lijepa. Ponašanje je druga priča, ovisi kad naletiš. Ne bih baš htio garantirati da će biti dobro, ali možete probati pa ako vam ne bude dobro, možete tražiti dalje.

Stavljam njen oglas u nastavku, a od tebe bih molio da nam ovdje napišeš kako je s njom bilo, ako se s njom nađete.

Još si mu mogao napomenut da nije ta žena na slici, ako je tak lijepa zašto ne stavlja svoju sliku, lol.
 
Računaj da će ti se na taj oglas javiti puno fejk-žena (dakle muškaraca) koji zajebavaju.

Ima jedna cura s Plavog oglasnika za koju piše da radi s parovima.
Cura je zbilja lijepa. Ponašanje je druga priča, ovisi kad naletiš. Ne bih baš htio garantirati da će biti dobro, ali možete probati pa ako vam ne bude dobro, možete tražiti dalje.

Stavljam njen oglas u nastavku, a od tebe bih molio da nam ovdje napišeš kako je s njom bilo, ako se s njom nađete.

Hvala care
 

Ne znam što bih vam rekao
Cijena 30 min/ 100 cro copovih high kickova
Neke od slika u oglasu bi čak i mogle biti njene
Prostor - blizu mimare
S opisom oglasa sexy milf bi se slozio, sise silikoni i moram naglasiti prilikom posjete sam morao biti ekstra nježan s njima jer ih je, po njenim riječima, tek napravila.
Doček u crnom sexy kompletu iz kojih izviru sise, rekao bih njegovana i lijepa žena sve u svemu koja drži do sebe i dolazi nam s prostora bliske nam države
E sad što se tiče akcije, sve radi i na malo toga se buni ali nemojte očekivati vatromet s njene strane. Tim više ako imate nešto veći alat morat ćete biti ekstra oprezni i nisam siguran da će pristati na baš svaku pozu.
Moram priznati da neovisno o tome lijepo smo se bili namjestili u misionarku, s time da sam joj primio i širio noge i uspjevo ga gurnut duboko.
Ako volite milfove, poput mene, izgledom bi trebali biti zadovoljni, s druge strane morat ćete inicirati akciju jer s njene strane ćete teško to dobiti.
Za otići jednom - vjerojatno da da
Za ponoviti - nisam siguran

P.S.
ovo je moje subjektivno mišljenje, moguće da nismo kliknuli i da s nekim od vas bude u boljem raspoloženju :)
 

Ne znam što bih vam rekao
Cijena 30 min/ 100 cro copovih high kickova
Neke od slika u oglasu bi čak i mogle biti njene
Prostor - blizu mimare
S opisom oglasa sexy milf bi se slozio, sise silikoni i moram naglasiti prilikom posjete sam morao biti ekstra nježan s njima jer ih je, po njenim riječima, tek napravila.
Doček u crnom sexy kompletu iz kojih izviru sise, rekao bih njegovana i lijepa žena sve u svemu koja drži do sebe i dolazi nam s prostora bliske nam države
E sad što se tiče akcije, sve radi i na malo toga se buni ali nemojte očekivati vatromet s njene strane. Tim više ako imate nešto veći alat morat ćete biti ekstra oprezni i nisam siguran da će pristati na baš svaku pozu.
Moram priznati da neovisno o tome lijepo smo se bili namjestili u misionarku, s time da sam joj primio i širio noge i uspjevo ga gurnut duboko.
Ako volite milfove, poput mene, izgledom bi trebali biti zadovoljni, s druge strane morat ćete inicirati akciju jer s njene strane ćete teško to dobiti.
Za otići jednom - vjerojatno da da
Za ponoviti - nisam siguran

P.S.
ovo je moje subjektivno mišljenje, moguće da nismo kliknuli i da s nekim od vas bude u boljem raspoloženju :)
Želiš reći da je nekako sterilna i slike nisu njene?
 

Slični na Mineu, solidno tijelo, male sise. Doček u sexy kompletu, tuširanje i akcija. Oral ok, trudi se cijelog ga staviti u usta. Jahanje i misionarska ok i svrš u kondom.

Meni obzirom na ponudu ok, možda i ponovim. 65/30. Gajnice.
 

Slični na Mineu, solidno tijelo, male sise. Doček u sexy kompletu, tuširanje i akcija. Oral ok, trudi se cijelog ga staviti u usta. Jahanje i misionarska ok i svrš u kondom.

Meni obzirom na ponudu ok, možda i ponovim. 65/30. Gajnice.
Što ti znači 65/30?
 

Kaj nismo za ovaj oglas rekli da je to baba iz bunara koja namješta onu slatkicu (ex Meri, ex Chiara, itd) koja je čudljivog raspoloženja? Meni ona je zgodnička, al baš mi nije da bi se s njom dogovarao 3some...
Zato sam i napisao:

"Ne bih baš htio garantirati da će biti dobro, ali možete probati pa ako vam ne bude dobro, možete tražiti dalje"
 
Gdje, tu na forumu?
Još nešto.

Na oglas se zna javljati "baba iz bunara". Nemoj se od toga smesti, "baba" je jedna osoba, a cura je druga.

Možda bi bilo dobro da curu pozovete kod sebe jer takav čin značajno povečava vjerojatnost da će cura biti dobre volje, a kod te cure pitanje kakve je volje taj daj igra značajnu ulogu.
 
Fotke nisu njene. Radi se o plavusi u kasnim 30-im, ranim 40-im koja je debela. Nije to nabito tijelo i malo jaca cura nego bas debela. U licu je meni barem zgodna i jebozovna. Cijena je 90eura pola sata, sa svim ukljucenim. Akcija je oke, njeno raspolozenje i karakter super.
Da ima neku normalnu cijenu dalo bi se preci preko debljeg tijela, al ako sam prije 2 mjeseca za 70 eura pola sata jebo mladu utegnutu zensku ovo nema smisla.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh