ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ok, thx. Podpitanje.. nebi trebalo bit povratnih poziva jednom nakon posjeta? Pitam jer sam procitao da vise njih koristi iste brojeve, imaju pimpeve itd. Valjda im je promet dovoljno dobar bez da rade takva sranja.. Zbog takvih kretena me i brinu ove koje nemaju svoj prostor. Pitanje je za sve naravno kao i ona gore.

Btw. zvao netku LoruBlond ovaj tjedan ili Selin? Njih dvije sam ispikirao nakon procitanih zadnjih valjda 40 stranica, ali su im neaktivni oglasi od ovog tjedna. Sad ne znam da ih svejedno nazovem ili da se strpim.

Da ne bude da spamam, ostavim recenziju nakon iskustva sa oglasnika, makar mislim da ce brzo zavrsit..
Ne bi trebalo bit, al nađe se neka glupača
 
Cekaj.. lizo si ju tako da je squirtala 4 puta i to te ne brine, ali te brine ako joj je uletio kurac bez kondoma par puta

Cekaj.. lizo si ju tako da je squirtala 4 puta i to te ne brine, ali te brine ako joj je uletio kurac bez kondoma par puta ? Bože...
Čemu padanje u nesvijest? Naše genitalije u osjetljivije na infekcije od naših usta. Tj direktan kontakt je uvijek rizičan, al genitalni je rizičniji, kao i u oralnom ako si primatelj...
 

Napokon sam i ja bio kod Ane, nikako ju uloviti.
Po meni izgled je nešto slično Šoljanovoj(tko je bio).
55€/30 min je rekla cijenu.
Žena je sasvim normalna, pušenje je solidno(proguta cijelog), akcija na mjestu.
Sve u svemu, tko voli malo jače-za preporučiti za tu cijenu.
 
Zvao, ugodna preko telefona. 60 b2bostalo dogovor u prostoru. Lokacija Trešnjevka.
Kod ulaska, mlada cura, zgodnička u haljinici. Odmah ponudi cijenik, 100 je komplet, 120 sa masažom. Uzeo bez masaže, ode na tuš. Vračam se i legnem, kad se skinula, eh tu nastaje negativnije. Cura je očito bila dosta jača, te ima viška kože dosta, sise 0.5, ali ispuhane skroz, samo 2 komada kože sa bradavicama. Računajući na slike iz oglasa koje tvrdi da su njezine, dosta sam se razočarao. Navlači gumicu, 25 sekundi orala i kaže ajde sad sex. Reko može orala još, ma daj , dosta je... Jbg, kak sam labilan istresao se dosta brzo i put putujem dalje... Po meni, prevelika razlika u slikama. I podosta napuhana cijena, nebi smjela više 60 uzimati. Nadam se da ce nekom pomoći. Iako nekako sumnjam da sam baš prvi sa ovog foruma kod nje, pošto nema recenzije nikakve do sad... Nekako je ekipa lijena napisati osvrt...
 
Zvao, ugodna preko telefona. 60 b2bostalo dogovor u prostoru. Lokacija Trešnjevka.
Kod ulaska, mlada cura, zgodnička u haljinici. Odmah ponudi cijenik, 100 je komplet, 120 sa masažom. Uzeo bez masaže, ode na tuš. Vračam se i legnem, kad se skinula, eh tu nastaje negativnije. Cura je očito bila dosta jača, te ima viška kože dosta, sise 0.5, ali ispuhane skroz, samo 2 komada kože sa bradavicama. Računajući na slike iz oglasa koje tvrdi da su njezine, dosta sam se razočarao. Navlači gumicu, 25 sekundi orala i kaže ajde sad sex. Reko može orala još, ma daj , dosta je... Jbg, kak sam labilan istresao se dosta brzo i put putujem dalje... Po meni, prevelika razlika u slikama. I podosta napuhana cijena, nebi smjela više 60 uzimati. Nadam se da ce nekom pomoći. Iako nekako sumnjam da sam baš prvi sa ovog foruma kod nje, pošto nema recenzije nikakve do sad... Nekako je ekipa lijena napisati osvrt...
Hvala na recenziji, ali pogledaj još jednom slike s oglasa. Nit je ista žena na trim slikama, nit bi se ta žena s takvim tijelom prodavala za 60e. Normalno da te na vratima dočekala druga s viškom kilograma.
 
Hvala na recenziji, ali pogledaj još jednom slike s oglasa. Nit je ista žena na trim slikama, nit bi se ta žena s takvim tijelom prodavala za 60e. Normalno da te na vratima dočekala druga s viškom kilograma.
Ma jasno mi je da nije ta sa slika, ali naglašeno je da su slike autentične , pa sam očekivao bar neke sličnosti. A 60e za b2b je po meni već cijena u kojoj ima dobrih komada....
 
sorry, ali meni ovo zvuci gay, pogotovo kad tu gura tvoju spermu u tvoje dupe:
Bio sam jučer, prelijepa plavuša 42 godine, radila mi masažu prostate, prstima, pa sa vibratorom, izjebala me pošteno, profesionalna domina, uživao u svakom trenutku, na kraju mi je , kad sam svršio sperme stavila u šupak
Ništa nije gay dok nisu 2 muškarca u akciji medjusobno,sve ostalo su fetishu,maštarije,kinky igrice,istraživanje i sl.Meni je cak jedan kolega reko da ga smeta da mu žena gurne jezik u šupak Koji je to samo iracionalni strah od gaya😆
 
Pozdrav. Prva poruka, registrirao se da pitam ovo: gdje se u Zagrebu moze pronaci (po mogucnosti online, da ne moram ici se nalaziti sa likovima po kaficima i slicno) dobra zenska za threesome sa zenom? Pare nisu problem, zelim da bude dobra full jer zena je puno izbirljivija od mene.
 
Pozdrav. Prva poruka, registrirao se da pitam ovo: gdje se u Zagrebu moze pronaci (po mogucnosti online, da ne moram ici se nalaziti sa likovima po kaficima i slicno) dobra zenska za threesome sa zenom? Pare nisu problem, zelim da bude dobra full jer zena je puno izbirljivija od mene.
Stavi oglas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh