ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jel je nekome poznata baš playboy tip kurve, srednje duga svijetlije, smeđkasta kosa, tetovaža neka manja tipa vražićak mali, ne zna reći r, sise najbolje na kugli zemaljskoj, utegnuta, predivne puti jebo sam je bio na volovčici (doduše prije 10tak godina) i onda kasnije vidio u N. Zagrebu...dakle dao bih prst za broj od te pičke...specifična je još je nosila u stanu one prozirne štikle...pomažite

Znaci zena je svjetska u pusenju i seksu?..jel pozuruje ili je opusteno

Znaci zena je svjetska u pusenju i seksu?..jel pozuruje ili je opusteno
Opušteno... Iskreno nisam ju stigao niti jebat jer sam svršio od pušenja nakon nekih petnaestak minuta...
 
Jel je nekome poznata baš playboy tip kurve, srednje duga svijetlije, smeđkasta kosa, tetovaža neka manja tipa vražićak mali, ne zna reći r, sise najbolje na kugli zemaljskoj, utegnuta, predivne puti jebo sam je bio na volovčici (doduše prije 10tak godina) i onda kasnije vidio u N. Zagrebu...dakle dao bih prst za broj od te pičke...specifična je još je nosila u stanu one prozirne štikle...pomažite
Zapra
Jel je nekome poznata baš playboy tip kurve, srednje duga svijetlije, smeđkasta kosa, tetovaža neka manja tipa vražićak mali, ne zna reći r, sise najbolje na kugli zemaljskoj, utegnuta, predivne puti jebo sam je bio na volovčici (doduše prije 10tak godina) i onda kasnije vidio u N. Zagrebu...dakle dao bih prst za broj od te pičke...specifična je još je nosila u stanu one prozirne štikle...pomažite
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/erotik-djevojka-oglas-5018386
Ona nemre reć R... Upiši si broj i na vocapu imaš sliku....
 
Zapra

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/erotik-djevojka-oglas-5018386
Ona nemre reć R... Upiši si broj i na vocapu imaš sliku....
Good point, ali ova je imala i normalne zube, a kod mirele sam ja puno puta bio, doduše do sada nisam kao komparaciju ubacio da mirela isto kao nemre reći r...sumnjam da bi se ženska tako promijenila u 10 god, ali who would know...zaista sada me to R jebe...a slične su građe bile, doduše ova je bila mršavija prije desetak godina...tako da si me sada potaknuo na razmišljanje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh