ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ona radi sve, anal i sve, pola sata je 600kn, nisam isao kod nje al sam se raspitao. Radi tako da kupis A bon i posaljes joj sliku sa precrtanim kodom i time, vec samo da ona vidi da si kupio bon u toj vrijednosti, jer kolko sam skuzio ne zeli imat kontakt s novcima. Al me zanima dal je tko bio s njom i iskustva?
Majmun sam sebe reklamira jer nema novaca da si kupit bon za mobitel pa mora ovako ...
 
Ona radi sve, anal i sve, pola sata je 600kn, nisam isao kod nje al sam se raspitao. Radi tako da kupis A bon i posaljes joj sliku sa precrtanim kodom i time, vec samo da ona vidi da si kupio bon u toj vrijednosti, jer kolko sam skuzio ne zeli imat kontakt s novcima. Al me zanima dal je tko bio s njom i iskustva?
kaj odmah ne velis care, evo ja bum sad otisel al malo mi je kupit bon za 600 pa budem za 1000, ja sam toliko ozbiljna musterija da slikam bez da precrtam kod na bonu hehe
 
Hmmm…
Pa bilo bi lijepo upozoriti i druge…
Ako ima neka prenosnica istih🤔
Ja sam dvaput bio u dvi godine kod erotik djevojke,kad sam vidio tu kako pisu da je pune po dvojica i jos ona ima cijenu koju moze platit svaki narkoman klosar boga pitaj ko ne i sad ne bi vise otisao ni s tri kondoma da ju jebem odjednom hahahah ona je leglo bolesti po meni koliko god mi se svida i moj je tip
 
Ja sam dvaput bio u dvi godine kod erotik djevojke,kad sam vidio tu kako pisu da je pune po dvojica i jos ona ima cijenu koju moze platit svaki narkoman klosar boga pitaj ko ne i sad ne bi vise otisao ni s tri kondoma da ju jebem odjednom hahahah ona je leglo bolesti po meni koliko god mi se svida i moj je tip
"odjednom hahahah"... Ona je leglo bolesti,-po tebi... Pa, jel se drapa bez kondoma, jel smrdi, jel si dobio kakvu bolest... ne, ti si "pročitao"... Pa pročitao sam i ja da je debela i da joj škemba visi prek pičke pa sam otišao i uvjerio se u suprotno!
 
"odjednom hahahah"... Ona je leglo bolesti,-po tebi... Pa, jel se drapa bez kondoma, jel smrdi, jel si dobio kakvu bolest... ne, ti si "pročitao"... Pa pročitao sam i ja da je debela i da joj škemba visi prek pičke pa sam otišao i uvjerio se u suprotno!
Ja sam bio prvi put sve ok s gumicom,drugi put sama intistira bez i jos svrsim u nju i ona nista sve ok,nisam rekao da smrdi nego da ima previse musterija i rokaju je bez kondoma i to nemre na dobro izac,ja definitivno vise nejdem sve ok
 
Iva…😃

095/8572-617

Lokacija:
Blizina Savskog mosta

Ovako,da prvo razjasnimo jednu stvar…
Ne znam zašto neki ljudi ovdje pišu po forumu da je to Pamela…
Cura nema veze sa Pamelom…
Ova cura je plava…

Malo o usluzi i njoj:
Dogovor iznimno lagan,odmah sam dobio pravu adresu,ugodna preko telefona…
Dosao na adresu,jos jednom nazvao i dobio daljnje info o katu i stanu…
Prvi plus(ne vozi te oko zgrade)

Stan je uredan i čist…
Tuširanje prije i poslije…😍

Hahahh,mislim cura je toliko ugodna i komunikativna da smo prvo popričali dobrih pola sata…😍
Imala je vremena…😊
Ono kaj mi se posebno sviđa,nema ih u danu 7-morica da moras paziti hoces se sresti sa nekim na ulazu ili izlazu…

Cura je stvarno lijepa…
Odlično tijelo…
Sisa vrhunska(3)prelijepa prirodna sisa😍
Guza za pozeliti,osobito kad ju gledaš iz doggy poze🥰

Hahahh,iznimno lagana za komunikaciju u vezi zelja za moj oral
(Volim oral bez,lizanje jaja)
Obično kad je lizanje jaja u pitanju,cure znaju to bez nekog osobitog osjecaja raditi…
Ali ne i ona…cura me iznenadila,a nije bas da nemam iskustva…

Kaj se tiče akcije,cura surađuje maksimalno…
Imao sam osjećaj kao da ju znam deset godina…
Ne znam jel uvijek takva ili smo kliknuli…
Vrijeme akcije maksimalno ispoštovano…
Mislim,pričali prije akcije pola sata…
Akcija sat vremena…
I ono kaj me iznenadilo,ostao sam jos sat vremena poslije svega pricati s njom…😃

Ugodno iznenađenje,koje stvarno nisam nimalo očekivao da dolazi…🥰

Izgled:8-9/10
Oral: 9/10
Usluga: 10/10

Šteta:400/800
Odnos uloženog i dobivenog,za mene i Mije želje predobar…😃
Oko poza nije problem,stvar komunikacije…

Rizik od ponavljanja:100%
U koje doba da ju se zove, zovem danas poslije podne ništa...
 
Jel je nekome poznata baš playboy tip kurve, srednje duga svijetlije, smeđkasta kosa, tetovaža neka manja tipa vražićak mali, ne zna reći r, sise najbolje na kugli zemaljskoj, utegnuta, predivne puti jebo sam je bio na volovčici (doduše prije 10tak godina) i onda kasnije vidio u N. Zagrebu...dakle dao bih prst za broj od te pičke...specifična je još je nosila u stanu one prozirne štikle...pomažite
 

+385955605824
0955605824
Anakovac
Ana kovac

Njene slike. Faca OK, tijelo osrednje ali usluga koma. Kurac dva puta u usta i kad ces svrsiti. Platio 400 za 15 min. Mobitel zvoni za vrijeme akcije i gleda mobitel za vrijeme akcije. Bacen novac slijedi gađenje samom sebi jedno mjesec dana pa onda opet ispocetka
😂
 

Prilozi

  • a.png
    a.png
    322,3 KB · Pregleda: 524

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh