ZAGREB - Iskustva & recenzije

Upravo bio kod Leone, sve ukupno dojam ok…malo sam duze cekao na red 😂😂 ali ajd isplatilo se radi pusenja, brutalno ga pusi…docekala me gola, raspolozenje top…htio sam uzeti sat vremena, ali kao nema vremena, pa sam samo pola sata…uglavnom zajahala me i relativno sam brzo svrsio (jebiga 😂)…ali stavio sam drugi kondom pa u doggy, tu sam nabijao pa me zaustavila i rekla da je svrsila, i gutala ga jos poslje jedno 10min, ali isteklo vrijeme pa nisam uspio ispraznit jos u usta…sve u svemu mogo bi se vratit 😁
Kaj je Leona izbacila oglas???
Mislimo na Leonu s silikonima
 


Bio danas, u stanu su 2 cure, adresa cileanska 8
Cura ima male sise, i veliko dupe, nije debela a nije ni mrsavica, ima oko 24,25 godina.
Nadrogirana zesce, pita sto zelis cim sam usao, reko zelim te jebat. Ona kaze moze i koliko nudis, reko imam 50e. I ona pristane, ljepo ga pusi bez kondoma. Ponudila mi u troje s kolegicom za jos 20e, kolegica je preljepa i jako vitka ima 18 god kaze, male sise i cvrsto dupe, pusile mi obje i tu sam svrsio 1. Put, u usta. Gutaju obje.
Jebao sam ih obje i na kraju tu deblju u supak.
Inace trazi puno vise ali su joj hitno trebali novci za stanarinu. Uglavnom super iskustvo
 
Upravo bio kod Leone, sve ukupno dojam ok…malo sam duze cekao na red 😂😂 ali ajd isplatilo se radi pusenja, brutalno ga pusi…docekala me gola, raspolozenje top…htio sam uzeti sat vremena, ali kao nema vremena, pa sam samo pola sata…uglavnom zajahala me i relativno sam brzo svrsio (jebiga 😂)…ali stavio sam drugi kondom pa u doggy, tu sam nabijao pa me zaustavila i rekla da je svrsila, i gutala ga jos poslje jedno 10min, ali isteklo vrijeme pa nisam uspio ispraznit jos u usta…sve u svemu mogo bi se vratit 😁
Di si ti bio kod nje,zenske nema na vezi vec mj dana,di si ti nju uspio dogovorit s kojeg broja?
 
Upravo bio kod Leone, sve ukupno dojam ok…malo sam duze cekao na red 😂😂 ali ajd isplatilo se radi pusenja, brutalno ga pusi…docekala me gola, raspolozenje top…htio sam uzeti sat vremena, ali kao nema vremena, pa sam samo pola sata…uglavnom zajahala me i relativno sam brzo svrsio (jebiga 😂)…ali stavio sam drugi kondom pa u doggy, tu sam nabijao pa me zaustavila i rekla da je svrsila, i gutala ga jos poslje jedno 10min, ali isteklo vrijeme pa nisam uspio ispraznit jos u usta…sve u svemu mogo bi se vratit 😁
Molim te aktualni oglas od Leone 😁
 
Ok je to kaj si bio zadovoljan..😉
Ali nisi napisao najbitnije stvari…
Kao npr:
-cijena?
-lokacija?

Mislim,napisano je vec puno toga o njoj,ali čisto da imas neku predodžbu kako bi trebala izgledati recenzija…
Kade se vec pise!
cijenu i lokaciju mozes lako doznati iz kratkog poziva ili iz bilo koje recenzije od prije, ali nedavno iskustvo je srz dobre recenzije i ono sto se trazi
 
cijenu i lokaciju mozes lako doznati iz kratkog poziva ili iz bilo koje recenzije od prije, ali nedavno iskustvo je srz dobre recenzije i ono sto se trazi
Ne moram zvati,to vec sve znam…
Nego treba podučiti novije članove kako bi trebala izgledati jedna recenzija,ako se vec pise ista…
Neki minimum info o curi kao npr.cijena i usluga…
Sa čime si bio zadovoljan ili sa čime nisi…
Nije komentar bio zloban…
Nego čisto da to bude standard neki,da svima bude lakše…😊
 
Iva…😃

095/8572-617

Lokacija:
Blizina Savskog mosta

Ovako,da prvo razjasnimo jednu stvar…
Ne znam zašto neki ljudi ovdje pišu po forumu da je to Pamela…
Cura nema veze sa Pamelom…
Ova cura je plava…

Malo o usluzi i njoj:
Dogovor iznimno lagan,odmah sam dobio pravu adresu,ugodna preko telefona…
Dosao na adresu,jos jednom nazvao i dobio daljnje info o katu i stanu…
Prvi plus(ne vozi te oko zgrade)

Stan je uredan i čist…
Tuširanje prije i poslije…😍

Hahahh,mislim cura je toliko ugodna i komunikativna da smo prvo popričali dobrih pola sata…😍
Imala je vremena…😊
Ono kaj mi se posebno sviđa,nema ih u danu 7-morica da moras paziti hoces se sresti sa nekim na ulazu ili izlazu…

Cura je stvarno lijepa…
Odlično tijelo…
Sisa vrhunska(3)prelijepa prirodna sisa😍
Guza za pozeliti,osobito kad ju gledaš iz doggy poze🥰

Hahahh,iznimno lagana za komunikaciju u vezi zelja za moj oral
(Volim oral bez,lizanje jaja)
Obično kad je lizanje jaja u pitanju,cure znaju to bez nekog osobitog osjecaja raditi…
Ali ne i ona…cura me iznenadila,a nije bas da nemam iskustva…

Kaj se tiče akcije,cura surađuje maksimalno…
Imao sam osjećaj kao da ju znam deset godina…
Ne znam jel uvijek takva ili smo kliknuli…
Vrijeme akcije maksimalno ispoštovano…
Mislim,pričali prije akcije pola sata…
Akcija sat vremena…
I ono kaj me iznenadilo,ostao sam jos sat vremena poslije svega pricati s njom…😃

Ugodno iznenađenje,koje stvarno nisam nimalo očekivao da dolazi…🥰

Izgled:8-9/10
Oral: 9/10
Usluga: 10/10

Šteta:400/800
Odnos uloženog i dobivenog,za mene i Mije želje predobar…😃
Oko poza nije problem,stvar komunikacije…

Rizik od ponavljanja:100%
 
Šteta da nisi otvorio među pojedine cure novu temu. Malo bi mal više reda na forumu, a izgleda da se isplati i zbog nje.

Čestitam na dobrom iskustvu.
Koliko sam shvatio,cura ne objavljuje oglase tako često…
Zato ju je i malo teze dobiti…
Kad bi svi pisali recenzije onako kako treba,bio bi red…
Ali dobro,recenzija je recenzija…😊
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh