ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sam prije 10ak godina kod nje, i tad je imala 40g... mršava žena kratke kose, sise nema uopće, oral i sex je, koliko se sjećam bilo sve ok, jedino se akcija odvijala na malom krevetu. Bila je u Tratinskoj, nemam pojma gdje je sad.

Bio sam prije 10ak godina kod nje, i tad je imala 40g... mršava žena kratke kose, sise nema uopće, oral i sex je, koliko se sjećam bilo sve ok, jedino se akcija odvijala na malom krevetu. Bila je u Tratinskoj, nemam pojma gdje je sad. Sve u svemu ništa posebno.
jesil isao kod nje u skorije vrijeme i imas li neki drugi br ili neko drugi? Hvala
 
U cijeloj državi nećeš naći onu koja radi nedjeljom, a ne samo u Novom Zg. Pomiri se s neradnim vikendima. I zaboravi na kvartove. Sam izaberi neku s pozitivnim recenzijama ovdje i opiči do nje gdje god bila. To je jedini način da umočiš u ovom sportu.
 
Vidio sam da ste pitali za ovu djevojku , ali nitko ništa nije napisao .

tel:+385976098163

Nalazi se u ulici Grge Novaka na Knežiji . Kaže vam odmah ulicu i kad dođete tamo onda dobijete broj ulaza jer ima nekoliko identičnih zgrada .

Slike su njezine , slikano u prostoru , ista plahta na krevetu . Prostor je star , ali uredno i čisto , kupaona je tuš kabina i čisti ručnik .

Djevojka je dosta starija , bliže 40 i još neka godina , ali izgled je kao na slikama , kraća plava kosa , simpatična u licu , nekoliko tetovaža i pirseva . E sad, puno to drugačije izgleda kad se skine , ali tada je već sve gotovo , grudi su manje 2-3 mekane , trbuh mlohav , guza čak dobra . Nema posebnih nježnosti , čista mehanika , sve radi s kondomom , oral čak i dosta dobar s kondomom . Dolje mi je bila dosta uska . Izmjena 1-2 poze i gotovo .

Inače je dosta komunikativna i pričljiva, ali nisam došao na komunikaciju kod nje već po akciju koja je po meni ispod prosjeka .

Naknada 400/600 .
 
Vidio sam da ste pitali za ovu djevojku , ali nitko ništa nije napisao .

tel:+385976098163

Nalazi se u ulici Grge Novaka na Knežiji . Kaže vam odmah ulicu i kad dođete tamo onda dobijete broj ulaza jer ima nekoliko identičnih zgrada .

Slike su njezine , slikano u prostoru , ista plahta na krevetu . Prostor je star , ali uredno i čisto , kupaona je tuš kabina i čisti ručnik .

Djevojka je dosta starija , bliže 40 i još neka godina , ali izgled je kao na slikama , kraća plava kosa , simpatična u licu , nekoliko tetovaža i pirseva . E sad, puno to drugačije izgleda kad se skine , ali tada je već sve gotovo , grudi su manje 2-3 mekane , trbuh mlohav , guza čak dobra . Nema posebnih nježnosti , čista mehanika , sve radi s kondomom , oral čak i dosta dobar s kondomom . Dolje mi je bila dosta uska . Izmjena 1-2 poze i gotovo .

Inače je dosta komunikativna i pričljiva, ali nisam došao na komunikaciju kod nje već po akciju koja je po meni ispod prosjeka .

Naknada 400/600 .
jel obrijana dolje?
 
Vidio sam da ste pitali za ovu djevojku , ali nitko ništa nije napisao .

tel:+385976098163

Nalazi se u ulici Grge Novaka na Knežiji . Kaže vam odmah ulicu i kad dođete tamo onda dobijete broj ulaza jer ima nekoliko identičnih zgrada .

Slike su njezine , slikano u prostoru , ista plahta na krevetu . Prostor je star , ali uredno i čisto , kupaona je tuš kabina i čisti ručnik .

Djevojka je dosta starija , bliže 40 i još neka godina , ali izgled je kao na slikama , kraća plava kosa , simpatična u licu , nekoliko tetovaža i pirseva . E sad, puno to drugačije izgleda kad se skine , ali tada je već sve gotovo , grudi su manje 2-3 mekane , trbuh mlohav , guza čak dobra . Nema posebnih nježnosti , čista mehanika , sve radi s kondomom , oral čak i dosta dobar s kondomom . Dolje mi je bila dosta uska . Izmjena 1-2 poze i gotovo .

Inače je dosta komunikativna i pričljiva, ali nisam došao na komunikaciju kod nje već po akciju koja je po meni ispod prosjeka .

Naknada 400/600 .
Potvrdjujem recenziju u potpunosti uz dodatak da doticna neda da ju pljusnes po bulji ni malo i odmah dize borbenu uzbunu(totalni downer,bar meni!!) i moram reci da sam bil prilicno razocaran sa vidjenim a posebno dobijenim tak da nemam namjeru ponavljati ni u ludilu...
 
Vidio sam da vam je ova žena nepoznanica , ako griješim , nekoliko natuknica .
tel:+385955604964

Usluga je sve i svašta. Od klasike do anala i svakakvih fetiša . Ne navodim cijene , jer sve ovisi o vama , što želite i koliko ste spremni platiti . Žena izgleda približno slikama , slike nisu njezine .
Mijenjala je puno lokacija , zadnje sam bio u njezinom stanu u Španskom .

Krupna žena . ali jako to sve skupa čvrsto stoji . Od ponude, može klasika, anal , razni fetiši i mlaćenje , na što sam ostao zabezeknut jer žena pristaje na svakakve grubosti i uživa u tome .
 
Maja Špansko

Lokacija:
Nikad nije na istom mjestu,ovisi kako uspije dobiti stan
Uvijek čist i uredan stan

Šteta:400/800

Hmm,ne znam odkud da krenem…😃
Znaci…Ovako…Meni je osobno sa Majom sex predobar…
Bio sam kod Maje vise puta,po par sati…
Uvijek dočeka sa kavom,popijemo kavicu i onda kreće tornado…
Kaj se tiče orala,Maja ga proguta cijeloga(nije bas mali 16-17)…Curi suze idu na oci,ali ne odustaje😃
Dočeka u samostojećim čarapama i crnom topu…
Jedan od boljih orala koje sam dobio…
Kaj se tiče sexa,e tu sad dolazimo do meni najbitnijeg dijela kad se radi o Maji…
Znaci…ta zena moze svršiti svakih 5 min.
Naravno,ako znate kaj radite…
Ona se voli dirati prilikom odnosa po maci…Odgovara joj tako…Ugodno s korisnim…
Ta zena se voli seviti,svaki put sam imao po dva sata brutalnog sexa sa njom…
Stvar je u tome,kaj mene jos vise pali kad ženska svrsi…
A ona to radi svakih 5 min…
Sise(2)…Ali je zato guza po meni vrhunska,ona slasna guza…
Neki su pisali ovdje da ih rijesi nabrzinu sa DT…
Ljudi,probajte uzeti vise od 30 min.
Iznenadit ćete se…

Oral: 9/10
Izgled: 8/10
Izvedba 10/10
Odnos prama mušteriji 10/10
Moze kontakt od Maje Špansko :) hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh