ZAGREB - Iskustva & recenzije

Vidio sam da ste pitali za ovu kod AMK Siget .

tel:+385958216252

Žena oko 40+ godina . Smeđa , poluduga kosa , visina oko 170 cm , veće grudi 4 , pristojna guza i nekoliko tetovaža . U licu izgleda kao prosječna žena , ništa posebno . Usluga je oral bez ili s gumom , ovisno o željama , sex može u svim pozama . Naknada je 400 za pola sata druženja , ne gleda nešto pretjerano na sat i ne požuruju . Slika u oglasu nije njezina .

Prostor je uredan apartman , djeluje čisto i uredno .
 
Drugi dio emisije "Kako skuriti lovu" Prvi dio je bio kod Gaby Brazilke u Zagrebu. Potražite, ako želite znati.

Ime: Sara
Ime na PO: Sara 44g.
Link: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/sara-44-g-oglas-4982504
Stvarnost slika: ne 50%, možda manje
Telefon: 091/567-3876
Šteta: 800kn

Dogovor lak, ugodan, simpatičam glas. Zvao Saru, jer je neko rekao ja je OK MILFica.

Dogovorili sat vremena, ljubljenje, oral bez i odnos sa.

Dobip sam adresu u blizini cibone, malo uranio. Ali uzela s humorom. Vuče te na suprotnu stranu ulice, pa ti da pravi broj. Klasika.

Uđem, i baš sam ono stajao na kip, jel da opet idem. Ali nekako sve opušteno, pristojno i "normalno" tako da sam ostao. Ipak sam trebao na njem pitanje, dali ostajem (stvarno je pitala to!!!) reči ne.

Prije nego što je lova promjenila vlasnika još jednom sve ispitao, sve bilo OK. Sve će biti opušteno.

Skine se Sara i mislim si "Zašto nisam otišao?" Trbuh mlohav, cice također. Jedino bradavice su bile slatke. To nije MILFica, to je po mome bakutaner. Jedina atraktivna stvar su joj teladi.

Ljubili smo se možda tokom čitavog ostanka osam sekundi.

Oralac hektičan, više drkanje. Makar ja nju zamolim da malo nježnije i više pušenja ona opet svoju turu. Nije mi odgovaralo.

Lizao sam ju, pasalo joj je. Navodno je svršila, ali koga šiša. Moguče, jer se dosta ovlažila i stenjala. Ne pretjerano, zatojako ugodno.

Seks nikakav spektakl, dosta široka. Ima djecu.

Kombinacija visoke temperature i ne baš izazovnog tjela i lica mi nije dopustila da svršim. Znači otišao sam isto toliko težak, kako sam došao. Možda kojih deci tekućine manje.

Zaključak: Nikad više MILFICE ovdje s foruma gdje vi kažete da je top! Nije top! Meni barem. Prošla su joj zlatna vremena, a niti kvaliteta usluge joj isto ne valja. Jedino kaj je komunikativna i normalna. Fino se da popričati s njom, ali zbog toga ne idem prostitutkama.

Dali ponavljam: NIKAKO. Imam kod sebe isto jednu GILFicu (živim vani), ali kaj ta s tobom napravi to je nenormalno. Ta te u čitavome poliže od glave do pete, strpa si kurac u grlo, pojebe te kao da neće biti sutra i pita još za desert (guzica). Sara izgleda bolje, da, ali ona druga je u čitavome pet klasa bolja od Sare. Nadoknadi lošiji izgled s izvrsnom uslugom.
 
A sad za mazohiste.

Dogovaram se sa Leonom za isti dan (koliko sam imao sreče da sam ju dobio, a ja budala pustim prednost GILFici!!!), ali veli Leona, da se ne ljubi.

Velim Leoni da sam čist, da imam sve zube na gebisu i da sam uredan, i ona pristane. Točno u tom trenutku, kada sam telefonirao sa Sarom!

WTF!!!!!

Pokušao sam poslije Sare se dogovoriti s Leonom, ali bez uspjeha. Mislim si, odi na lokaciju koju ti je rekla, pa sačekaš odgovor.

Nije odgovorila.

Sjeo u restoranu u blizini i naručio omiljeno jelo.

Nije bilo fino.

ZA POPIZDITI!
 
Bio danas
Slike mozda hesu njena ali photoshopirane.
Nema 32 g. Prije kasne cetrdesete
aapartman ugodan, stvarno drzi do higijene pa sam odlucio ostati.
Ugodna komunikacija
Da si truda, ljubi prsa, pusi, mazi jaja
Cak ti kaze da ti je i veliki hahaha ok ajde zvuci lijepo
Nakon toga top, pa misinar, bocno, dogy
Nikako da svrsim pa sam zamolio za malo odmora.
Nakon toga pusenje, vrhunsko
Stvarno si je dala truda
Mo smo popricali. Tusiranje. Cisti rucnik.
Posteljinu i sve stavlja odmah na pranje
Steta 800 sat
Higijena 10%10
Bj 11/10
Akcija 8/10
Tijelo 5/10 (sise male-ispuhane, guza manja, ne cvrstaali ima nesto jebozovno
Ponovio? Mozda pusenje
Preporucio svakako, dama se stvarno trudi
Relativo uska pa je akcija zanimljiva
 
Bio danas
Slike mozda hesu njena ali photoshopirane.
Nema 32 g. Prije kasne cetrdesete
aapartman ugodan, stvarno drzi do higijene pa sam odlucio ostati.
Ugodna komunikacija
Da si truda, ljubi prsa, pusi, mazi jaja
Cak ti kaze da ti je i veliki hahaha ok ajde zvuci lijepo
Nakon toga top, pa misinar, bocno, dogy
Nikako da svrsim pa sam zamolio za malo odmora.
Nakon toga pusenje, vrhunsko
Stvarno si je dala truda
Mo smo popricali. Tusiranje. Cisti rucnik.
Posteljinu i sve stavlja odmah na pranje
Steta 800 sat
Higijena 10%10
Bj 11/10
Akcija 8/10
Tijelo 5/10 (sise male-ispuhane, guza manja, ne cvrstaali ima nesto jebozovno
Ponovio? Mozda pusenje
Preporucio svakako, dama se stvarno trudi
Relativo uska pa je akcija zanimljiva
Dobro poznata Minea…😃
Kod Arene…
Jel pušenje bilo sa gumicom?
 
  • Like
reagiranja: one
Od svih tih Milfova definutivno je meni bila najbolja Red Sonja.
Dugo nisam bio kod nje. Cuo sam da je bila i bolesna ,a i da se malo bacila na bogatiju klijentelu koji su spremni dati ipak vise love za njene usluge,da je promjenila i lokaciju.
Sada kada se pojavi ona balerina Silva nju si priustim ..malo otrpim ona njena uvodna preseravanja ,ali zato facefuck je odlican..
Sa Tinom i Deom,koje su mi zelje,nikako se uskladiti kada su aktivne ja nisam u ZG ili nisam slobodan ,kada sam van ZG one rade.😁.
Jbg..
Drugi dio emisije "Kako skuriti lovu" Prvi dio je bio kod Gaby Brazilke u Zagrebu. Potražite, ako želite znati.

Ime: Sara
Ime na PO: Sara 44g.
Link: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/sara-44-g-oglas-4982504
Stvarnost slika: ne 50%, možda manje
Telefon: 091/567-3876
Šteta: 800kn

Dogovor lak, ugodan, simpatičam glas. Zvao Saru, jer je neko rekao ja je OK MILFica.

Dogovorili sat vremena, ljubljenje, oral bez i odnos sa.

Dobip sam adresu u blizini cibone, malo uranio. Ali uzela s humorom. Vuče te na suprotnu stranu ulice, pa ti da pravi broj. Klasika.

Uđem, i baš sam ono stajao na kip, jel da opet idem. Ali nekako sve opušteno, pristojno i "normalno" tako da sam ostao. Ipak sam trebao na njem pitanje, dali ostajem (stvarno je pitala to!!!) reči ne.

Prije nego što je lova promjenila vlasnika još jednom sve ispitao, sve bilo OK. Sve će biti opušteno.

Skine se Sara i mislim si "Zašto nisam otišao?" Trbuh mlohav, cice također. Jedino bradavice su bile slatke. To nije MILFica, to je po mome bakutaner. Jedina atraktivna stvar su joj teladi.

Ljubili smo se možda tokom čitavog ostanka osam sekundi.

Oralac hektičan, više drkanje. Makar ja nju zamolim da malo nježnije i više pušenja ona opet svoju turu. Nije mi odgovaralo.

Lizao sam ju, pasalo joj je. Navodno je svršila, ali koga šiša. Moguče, jer se dosta ovlažila i stenjala. Ne pretjerano, zatojako ugodno.

Seks nikakav spektakl, dosta široka. Ima djecu.

Kombinacija visoke temperature i ne baš izazovnog tjela i lica mi nije dopustila da svršim. Znači otišao sam isto toliko težak, kako sam došao. Možda kojih deci tekućine manje.

Zaključak: Nikad više MILFICE ovdje s foruma gdje vi kažete da je top! Nije top! Meni barem. Prošla su joj zlatna vremena, a niti kvaliteta usluge joj isto ne valja. Jedino kaj je komunikativna i normalna. Fino se da popričati s njom, ali zbog toga ne idem prostitutkama.

Dali ponavljam: NIKAKO. Imam kod sebe isto jednu GILFicu (živim vani), ali kaj ta s tobom napravi to je nenormalno. Ta te u čitavome poliže od glave do pete, strpa si kurac u grlo, pojebe te kao da neće biti sutra i pita još za desert (guzica). Sara izgleda bolje, da, ali ona druga je u čitavome pet klasa bolja od Sare. Nadoknadi lošiji izgled s izvrsnom uslugom.
 
Od svih tih Milfova definutivno je meni bila najbolja Red Sonja.
Dugo nisam bio kod nje. Cuo sam da je bila i bolesna ,a i da se malo bacila na bogatiju klijentelu koji su spremni dati ipak vise love za njene usluge,da je promjenila i lokaciju.
Sada kada se pojavi ona balerina Silva nju si priustim ..malo otrpim ona njena uvodna preseravanja ,ali zato facefuck je odlican..
Sa Tinom i Deom,koje su mi zelje,nikako se uskladiti kada su aktivne ja nisam u ZG ili nisam slobodan ,kada sam van ZG one rade.😁.
Jbg..
Stigla vam je pohotna kucka u grad...
 
Pozdrav svima. Dolazim poslovno u ZG za vikend pa sam mislio ima netko iskustva ili recenziju sa ovim curama dolje:








Kriteriji: Sise min 3/4, izmedju 20-40 godina, anal pozeljno., B2B idealno. Hvala unaprijed
 
Pozdrav svima. Dolazim poslovno u ZG za vikend pa sam mislio ima netko iskustva ili recenziju sa ovim curama dolje:








Kriteriji: Sise min 3/4, izmedju 20-40 godina, anal pozeljno., B2B idealno. Hvala unaprijed
Koji si ti lik ??? Ovo je za rubriku , vjerovali ili ne -----
Prije nego li te ostatak foruma popljuje i izvrijedja , pokušat ću ti dati osnovne smjernice . Kao prvo ovo nije ni forum za upite , ovdje se pišu recenzije , pa onda ovaj moj kratki osvrt na ovo nedjelo smatrajte tako .
1. Kamenjarka , izbjegavaj i ne pitaj zašto .
2. Purgerica brineta , 50 god žena , prosječnog izgleda , oral bez i sex 300 , prostori su dobri , uglavnom apartmani , čisto i uredno . Cijena je u skladu s izgledom i izvedbom uz naglasak da te neće zajebat , kad se dogovoriš , dolaziš na mjesto radnje .
3. Sexy plavuša , izbjegavaj , kao i sve oglase s Dona Dovani i slično
4. Djevojka za druženje , Aleksandra - Brineta , solidna usluga, njene slike , komplet 500 . Uredni prostori , ona je jako mršava i iskvarcana , ali simpatično lice oko 45 god . Jedna od boljih ponuda u ZG .
5. Avantura - jedna starija dama , dugo na sceni 50+ godina , ne izgleda loše , ali ne preporučujem zbog godina i vrijednosti koju traži za uslugu .
6. Djevojka 28 god , odavno nije djevojka. Oko 40 god , niska i jača cura s velikom guzom , kao na slikama , cice 2 viseće , loše lice , kratko ošišana kao dečko . Radi masaže i komplet , kod masaže zna jače stisnuti , oral osrednji bez kondoma i seks . Napomena : jako je uska dolje . Komplet 400.
 
Koji si ti lik ??? Ovo je za rubriku , vjerovali ili ne -----
Prije nego li te ostatak foruma popljuje i izvrijedja , pokušat ću ti dati osnovne smjernice . Kao prvo ovo nije ni forum za upite , ovdje se pišu recenzije , pa onda ovaj moj kratki osvrt na ovo nedjelo smatrajte tako .
1. Kamenjarka , izbjegavaj i ne pitaj zašto .
2. Purgerica brineta , 50 god žena , prosječnog izgleda , oral bez i sex 300 , prostori su dobri , uglavnom apartmani , čisto i uredno . Cijena je u skladu s izgledom i izvedbom uz naglasak da te neće zajebat , kad se dogovoriš , dolaziš na mjesto radnje .
3. Sexy plavuša , izbjegavaj , kao i sve oglase s Dona Dovani i slično
4. Djevojka za druženje , Aleksandra - Brineta , solidna usluga, njene slike , komplet 500 . Uredni prostori , ona je jako mršava i iskvarcana , ali simpatično lice oko 45 god . Jedna od boljih ponuda u ZG .
5. Avantura - jedna starija dama , dugo na sceni 50+ godina , ne izgleda loše , ali ne preporučujem zbog godina i vrijednosti koju traži za uslugu .
6. Djevojka 28 god , odavno nije djevojka. Oko 40 god , niska i jača cura s velikom guzom , kao na slikama , cice 2 viseće , loše lice , kratko ošišana kao dečko . Radi masaže i komplet , kod masaže zna jače stisnuti , oral osrednji bez kondoma i seks . Napomena : jako je uska dolje . Komplet 400.
Hvala na odgovoru, još sam friški i ubuduce ću postat u pravu kategoriju (y)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh