ZAGREB - Iskustva & recenzije

I tko je ovdje najveci heroj jebac ojebina s po. Volio bi znati tu legendu;)
 
Ti sigurno nisi kad jebeš na seekingu.
Naravno da nisam.Cisto me zanima sto to covjeka tjera u takav podhvat. Jeli to nagon ili unutarnja tjeskoba? Ili mozda osamljenost koja vodi u snizenje vizualnih dojmova toga sto stoji ispred njega. Mozda jednostavno animalni nagon koji vodi u totalnu sljepocu osjeta vida i njuha? Recimo ja to nebi mogao. Prije bi bukvu ili hrast luznjak
 
Bok dečki još jednom, da nastavimo gdje smo jučer stali. Ide još malo recenzija:


Naša Pamela, zgodna cura i mlada. Guza joj je fina ali nažalost sise nisu velike. Tuširanje je obavezno premda uvijek dođem otuširan. Akcija je sve s gumicom i nije loše,fino to ona uvlači i sex kak želiš( voli sex, cijela se grčila ) i svršio po dupetu.400kn


Manje više o Dei svi znaju sve, ali evo još jednom. Pokušavao sam par puta ju uhvatiti i uspio sam jednom. Masaža fkt godi, ima jake ruke i to lijepo u kompletu ispadne. Okret na leđa i ide BJ koji je meni super, igra se jezikom trpa ga cijelog u usta i voli do jaja doći. Nažalost neda istovar u usta,ima i sex ali nisam probao.250kn


Kao i o Dei i o ovoj ne moramo previše trošiti riječi. Najviše sam išao zbog anala ali izgleda da ga više ne prakticira (rekla da ga više ne radi),tako da je ostalo na masaži i oralici. Masaža tak tak,osjetiš ruke ali barem meni nije odgovaralo, dok oralica kad ga je primila e tu bi mogla mlađim kolegicama pokazati par stvari,predobro. i naravno istovar u usta uz obilno lizanje dok sam svršavao.BRUTALNO.300kn(sex je 500).


Kod Maje sam bio par puta,svaki put druga lokacija(uglavnom zapadni dio). Plavuša,malo veće dupe(ali ono slasno dupe ako me shvaćate), sise nisu bog zna velike,simpa lice i pristupačnost. Akcije od početka gutanje na najjače(ili ga uvijek tak radi ili nas želi brže potjerati nemam pojma) ali jeben oral i onda odmah ide u doggy. Svaki put dok sam ju trpao dolje se je dirala(očito ugodno s korisnim spojeno) i poslije onakvog orala i svega matiranje relativno brzo u usta.Meni je ona jebena ali nikako ju uhvatit u poslijednje vrijeme.400kn


Zasad šećer na kraju,Tina. Sve znate,ali ono što mene fascinira je njen pristup,toliko normalan i opušten pa jbt osjećao sam se cijelo vrijeme dok sam bio kod nje kao da idem najbolju ferendicu kresnuti(ali i dalje oboje znate zašto ste tu). Sve je bilo fenomenalno oral sex ma sve sve. Tak sam jako završio u usta i još je ona obavila jeben svoj posao da sam pol dana bio pod dojmom a kak je jedan kolega tu na forumu rekao imam utakmica u nogama.400kn

Bio sam jučer kod jedne u N.Z ali nema oglasa,kad ga vidim stavit ću recenziju tako i za ostale ako se pojave na PO. Toliko zasad, ekipa ugodan dan(ak netko ima neku preporuku ili neku koja radi na preporuku, jbg javite se).
hvala Alen, jako mi se sviđaju tvoje kratke, ali dobre recenzije.. Super pozitiv! probat ću neke preporuke. jedino pitanje, cijene koje staviš su 30 ili 60 minuta? Hvala
 

Telefon +380639646939 lokacija strogi centar, kontakt iskljucivo preko WhatsAppa.

Koreanka, cca 37 godina, visina 175, tezina 68kg, sise srednje velicie, dupe veliko.

Jako je ljubazna, trudi se jako. Hoce se ljubiti malo, dala je da joj lizem vrat, sise, picku i guzicu. Dala je cak i da joj gurnem prst u picku, u dupe nije.

Pusenje obavezno sa kondomom, seks isto, anal ne radi. Takoder daje mogućnost odabira poze, tako da smo sve poze izredali.

+Zenska mi je lizala sise i to ih je bas direktorski usisavsla. To sam jedino od viki plave mrsave dozivio.

Eto, tko ima viska para preporucujem ovu curu. Do Bozica je u hrvatskoj. Samo nemojte uzimati dulje od pola sata, jer sam ja uzeo sat vremena, a dobio pola sata.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211202-032239_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211202-032239_WhatsApp.jpg
    141,8 KB · Pregleda: 218

Telefon +380639646939 lokacija strogi centar, kontakt iskljucivo preko WhatsAppa.

Koreanka, cca 37 godina, visina 175, tezina 68kg, sise srednje velicie, dupe veliko.

Jako je ljubazna, trudi se jako. Hoce se ljubiti malo, dala je da joj lizem vrat, sise, picku i guzicu. Dala je cak i da joj gurnem prst u picku, u dupe nije.

Pusenje obavezno sa kondomom, seks isto, anal ne radi. Takoder daje mogućnost odabira poze, tako da smo sve poze izredali.

+Zenska mi je lizala sise i to ih je bas direktorski usisavsla. To sam jedino od viki plave mrsave dozivio.

Eto, tko ima viska para preporucujem ovu curu. Do Bozica je u hrvatskoj. Samo nemojte uzimati dulje od pola sata, jer sam ja uzeo sat vremena, a dobio pola sata.
A na EGE je navela da ima 22g, he he :) Ta k'o Maja Selska skida godine...
 
Lp svim forumasima..htio bi zamolit starije i iskusnije kolege s foruma da mi podijele par dobrih mjesta za masazu...i volio bih ak znaju za cijene masazu od trajanja od 1h...unaprijed hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh